GRZEGORZ BIAŁAS O STARCIU NA VALE TUDO CUP 2

W drugiej dekadzie czerwca w hotelu Trylogia w Zielonce odbędzie się gala Vale Tudo Cup 2 podczas, której zobaczymy dziewięć walk w formule MMA i jedną o pas mistrzowski VTC kobiet w K-1. Przedstawiamy wywiad z jednym z zawodników, reprezentantem klubu „Anaconda Combat Club” Grzegorzem Białasem.

- Już 15 czerwca podczas gali Vale Tudo Cup 2 w Zielonce, zmierzysz się z Dawidem Harasem. Jak idą przygotowania do tego pojedynku?
Grzegorz Białas: Przygotowania rozpoczęte . Jest dobrze, oby nie przytrafiła się jakaś przykra kontuzja.

- Co wiesz o swoim rywalu? Podobno już kiedyś rzucił Ci wyzwanie.
GB: Wiem o nim praktycznie wszystko. Znam każdą jego słabą stronę i wykorzystam to w walce. Tak, pan Haras zdecydował się wyzwać mnie do walki, na szczęście nie byłem jedyny, którego Haras zapraszał do walki

- Zamierzasz na dłużej związać się z federacją Vale Tudo Promotions?
GB: Widzę, że federacja VTP ma ambitne plany, jeśli dam dobrą wygraną walkę to mam nadzieje, że promotorzy gali dadzą mi kolejną propozycję walki.

- Wiemy też, że prowadzisz swój własny klub MMA „Anaconda Combat Club”. Trudno jest połączyć role zawodnika i trenera?
GB:  Jest to trudne zadanie, ponieważ prócz trenowania młodzieży muszę sam przyswajać dużo materiału , szczególnie że niedługo też mamy pierwsze zawody i jest wielki stres. Do walki przygotowuje się w moim klubie oraz współpracuje z dwoma innymi klubami. Na gali będę reprezentował Anaconda Combat Club oraz przede wszystkim Narodowe Siły Rezerwy Wojska Polskiego!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.