WSOF 11: ROUSIMAR PALHARES VS JON FITCH

Rousimar Palhares mistrz wagi półciężkiej w WSOF niestety nie zawalczy z Jonem Fitchem na gali WSOF 11. Brazylijczyk wycofał się ze względu na stan zdrowia swojej matki. A to jego oświadczenie w tej sprawie.

„Moi przyjaciele, kocham ten sport i nigdy nie odrzuciłem walki. Zawsze akceptuję każde wyzwanie, co jest oznaką prawdziwego wojownika.

Niestety w tej chwili moja rodzina i ja musimy zmierzyć się w dużej walce, walce o zdrowie i życie. Moja mama ma 13 dzieci i poświęciła swoje życie aby nas wychować i wykształcić. W tym momencie Bóg powiedział mi abym w 100 procentach skoncentrował się na opiece nad moją matką. Zrobię wszystko co możliwe, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo osobie, która wydała mnie na świat.

Byłoby niesprawiedliwe wobec Jona Fitcha, fanów oraz organizacji WSOF gdybym wyszedł do walki nie będąc w idealnej formie fizycznej i psychicznej. Byłoby to nie fair wobec MMA, naszego sportu, który wymaga od nas najwyższej formy i w którym nie ma miejsca na błędy.

Rozumiem, że jest to także biznes i ta decyzja może się nie spodobać wszystkim ale jestem człowiekiem jak każdy inny. Jako dobry syn, nadszedł czas bym zajął się swoją matką, ona mnie potrzebuje.”

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.