MARK HUNT POWALCZY Z ROY'EM NELSONEM

Starcie Marka Hunta z Royem Nelsonem planowane jest na gali w Japonii we wrześniu. Obaj zawodnicy posiadają atomowe uderzenie, dlatego też może być w tej walce bardzo ciekawie. O planach organizacji poinformował Ariel Helwani w programie „UFC Tonight”.

- Powiedziano mi, że UFC chce zorganizować starcie Roy Nelson vs. Mark Hunt. Kibice to pokochają. Musimy jeszcze zaczekać, by zobaczyć jak wyleczona będzie ręka Roya po operacji. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, może zawalczą na gali 20 września w Japonii - powiedział dziennikarz.

Dla Marka będzie to pierwsza walka w tym roku, w zeszłym Hunt wystąpił trzykrotnie. Na swoim koncie zanotował cenną wygraną przed czasem z wielkim Stefanem Stuve, porażkę z Juniorem Dos Santosem, ale przypomnijmy, że zawodnik z Nowej Zelandii w tym pojedynku dużo pokazał i nie jeden fan był zdziwiony, że Brazylijczyk miał tak wiele roboty. Na koniec zanotował remis z Antonio Silvą, ta walka przez wielu ekspertów czy fanów została ogłoszona walką roku. Pojedynek trwał pięć rund, w każdej było emocjonująco. Roy po dwóch porażkach w poprzednim roku wziął się za siebie, i w tym roku wygrał przed czasem z Antonio Rodrigo Nogueirą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.