TRZY NOWE WALKI DOPISANE DO GAL UFC

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2014-05-07

Kolejne trzy walki zostały ogłoszone na poszczególnych galach UFC.

Joshn Lineker vs Alptekin Ozkilic na UFC Fight Night 45 -16. lipca odbędzie się już kolejna walka Linekera, który jest znany z niedopełniania limitów wagi przed pojedynkami. Jego rywalem będzie Alptekin Ozkilic, który po ostatniej porażce na punkty z Louisem Smolką posiada rekord 1-1 w UFC i tym samym będzie musiał przekonać fanów i włodarzy organizacji, że zasługuje bić się w UFC.

Rick Story vs John Howard na UFC Fight Night 45 - Obaj fighterzy przegrali swoje ostatniw pojedynki. Rick z Kelvinem Gastelumem, a Howard z Ryanem LaFlare. Dla Ricka będzie to szesnasty pojedynek w UFC. John po dwóch wygranych na punkty z Uriahem Hallem i Siyarem Bahadurzadą doczekał się niestety porażki. Wtedy jego rywalem był Ryan LaFlare.

Harcran Dias vs Ricardo Lamas na UFC Fight Night 44 - Lamas po przegranej pięciorundowej walce z Jose Aldo, doczekał się kolejnego pojedynku w UFC, tym razem rywalem Ricardo będzie Harcan Dias. Pojedynek obu panów odbędzie się 28. czerwca w San Antonio. Dias w poprzednim roku walczył tylko raz, przegrywając na punkty z Nikiem Lentzem na gali UFC on FX 8.