DWIE NOWE WALKI NA UFN W ATLANTIC CITY

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2014-05-08

Już 16. czerwca w Revel Casino umiejscowionym w Atlantic City odbędzie się gala UFC Fight Night. Do rozpiski gali dopisano dwie nowe walki.

Edson Barboza vs Evan Dunham - Dla Brazylijczyka będzie to już dziesiąty pojedynek dla federacji UFC. Swoją ostatnią walkę nie będzie wspominał za dobrze, ponieważ była to druga jego porażka w UFC. Jego pogromcą na gali UFC on Fox 11 został Donald Cerrone, który w pięknym stylu poddał Barboze. Duhman przeżywa trudne chwile, w UFC ostatnie jego trzy walki nie były zachwycające. W zeszłym roku zaliczył dwie porażki z Donaldem Cerronem i Rafaelem Dos Anjosem. Zwycięstwo zanotował tylko z Gleisonem Tibau.

Gleison Tibau vs Pat Healy - Dla Pata będzie to bardzo ważna walka. Amerykanin po przejściu do UFC ma na koncie jedno starcie nieodbyte i trzy porażki na punkty z Bobby Greenem, Jorge Masvidalą i Khabiba Nurmagomedovem. Brazylijczyk do klatki wyjdzie po porażce przed czasem z Michaelem Johnsonem, ale to nie był jego jedyny występ w UFC w tamtym roku. Gleison w poprzednich pojedynkach wygrał dwa starcia z Joshnem Cholishem i Jamie Varnerem, poza wygranymi na konto także dopisał porażkę z Evanem Dunhamem na punkty.