HERB DEAN ARBITREM NA KSW 27

Uznawany za najlepszego sędziego ringowego na świecie Amerykanin Herb Dean będzie rozjemcą w głównym pojedynku gali KSW 27 – Cage Time, w którym Mamed Khalidov skrzyżuje rękawice z Maiquelem Falcao.

43-letni Dean to były zawodnik, a od ponad dziesięciu lat wzięty arbiter na największych galach na świecie. Kalifornijczyk był trzecim człowiekiem w ringu/klatce podczas pojedynków m.in. Andersona Silvy, Fedora Emelianenko czy Georges’a St. Pierre’a. W plebiscycie poczytnego miesięcznika Fighters Only na najlepszego sędziego MMA, Dean wygrywał we wszystkich dotychczasowych edycjach plebiscytu w latach 2010-2013.

Obecność Amerykanina na KSW 27 ściśle wiąże się z debiutem okrągłej klatki na największej gali w Europie. Ekspercka wiedza i doświadczenie Herba Deana pozwolą organizacji na sprawne przejście do nowej areny walk, która pojawi się na gdańsko-sopockiej gali.

Galę KSW 27 – Cage Time z walkami Mameda Khalidova z Maiquelem Falcao i Mariusza Pudzianowskiego z Olim Thompsonem można oglądać na żywo w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, IPLA, www.kswtv.com oraz w wybranych sieciach kablowych. Początek transmisji w sobotę 17 maja o godzinie 20:00. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.