AWOL 4 - 22 CZERWCA W ESSEX

Już 22 czerwca odbędzie się kolejna gala organizacji AWOL, tym razem z numerem 4. Pojawiła się już rozpiska walk, które odbędą się w Essex, na karcie walk pojawili się:

Walter Gahadza - niepokonany Anglik mający już czternaście walk na koncie. W zeszłym roku Walter stoczył trzy walki, z czego dwie wygrał przed czasem z Loiciem Martym i Mateuszem Piotrowskim, na punkty zaś zwyciężył z Alanem Johnstonem. W tym roku Gahadza stoczył już jedną walkę, wygrywając na punkty z Shaunem Lomasem.

Leszek Krakowski - Polak swoje walki toczy tylko w Anglii, gdzie wygrał wszystkie swoje cztery walki. Do tej pory Karakowiak wystąpił na wszystkich galach AWOL wygrywając z Jamesem Mitchellem, Denisem Kovacem i Dannym Fletcherem. Tylko z Denisem wygrał na punkty. Polaka mogliśmy w klatce widzieć już w tym roku, kiedy to  poddał w pierwszej rundzie Linasa Meistavicha na gali UWC 24.
 
Stav Economou - zawodnik wagi ciężkiej powróci do oktagonu po kontrowersyjnej porażce na punkty z Jamesem Mulheronem. W zeszłym roku Stav zaliczył dość udany rok, walczył dwa razy. Przegrał na punkty po wyrównanej walce z Damianem Grabowskim na MMA ATTACK 3 i wygrał bardzo szybko z Kamilem Bazelakiem przez nokaut techniczny.

Lisa McCallam - Na gali AWOL zobaczymy pojedynek kobiet. Zawodniczka z Anglii do startów powróci po dwóch latach. Lisa jest niepokonana, ma za sobą dwie walki. Pierw wygrała ze Stacy Hayes przez techniczny nokaut, potem na punkty z Marią Masser na gali Flawless FC 1. McCallam stoczyła także jedną walkę amatorską, z której wyszła zwycięsko po decyzji sędziów.

Andrew Hardy - Anglik wreszcie doczeka się swojego drugiego pojedynku. Przedtem Andrew walczył na gali AWOL 1 wygrywając w walce amatorskiej z kontrowersyjnym Michałem Piszczkiem, nie dając mu szans stosując balachą w pierwszej rundzie.

Vegim Sokoli - Zawodnik ma jedną walkę amatorską, wygrał ją przez poddanie. Po trzech latach Vegim zadebiutował wreszcie zawodowo, w tym roku wygrał przez poddanie w drugiej rundzie z Danem Moriartym na gali UWC 24.

Loyd Baker - Anglik w zeszłym roku zadebiutował w MMA wygrywając po trzech rundach decyzją sędziów z Michałem Piszczkiem. Walka dla obu była trudna, obaj mieli problemy z kondycją. Baker, który miał dużo większą masę od przeciwnika, walczył lepiej rzucając rywala na ziemię.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.