TRZY NOWE WALKI NA GALACH UFC

Kolejne zestawienia zostały ogłoszone w UFC. Dotyczą one gal  UFC Fight Night - Te Huna vs Marquardt oraz UFC on Fox 12.

Neil Magny vs Claudio Henrique da Silva (UFC Fight Night - Te Huna vs Marquardt) - Neli po słabym poprzednim roku w UFC, gdzie z trzech walk wygrał tylko jedną, w tym idzie mu wyśmienicie. Stoczył już dwie walki, które wygrał po decyzji sędziów z Gasanem Umalatovem i Timem Meansem. Brazylijczyk po dwóch latach przerwy od startów podpisał kontrakt z UFC i w zeszłym roku zadebiutował wygrywając na punkty z Bradem Scottem. W poprzednich walkach Claudio może popisać się wygraną nad takimi zawodnikami jak Xavier Foupa -Pokam, Matt Ewin czy Denniston Sutherland.

Steven Siler vs Noad Lahat (UFC on Fox 12) - Steven po dwóch porażkach z rzędu z Dennisem Bermudezem i Ronym Mariano Bezerrą jest w trudnej sytuacji. Amerykanin w UFC jest od 2011 roku, z ośmiu walk wygrał aż pięć, ale nie zawsze jego walki były tak emocjonujące jakby każdy chciał, i tu jest największy problem. W zeszłym roku poza wspomnianą porażką Siler zaliczył dwie wygrane z Mike'iem Thomasem Brownem na punkty i przed czasem z Kurtem Holobaughem. Noad do czasu debiutu w UFC był niepokonany, jednak na UFC Fight Night - Shogun vs Henderson 2 już w pierwszej rundzie przegrał z Godofredo Castro.

Clay Guida vs Dennis Bermudez (UFC on Fox 12) - Clay zmienił kategorię wagową na piórkową, wcześniej bił się w lekkiej. W debiucie w nowej wadze na punkty wygrał z Hatsu Hiokim, następnie przegrał przed czasem w trzeciej rundzie z mocnym Chadem Mendesem. Na koniec zaś zanotował wygraną przez decyzję sędziów z Tatsuyą Kawajirim w tym roku. Dennis posiada passę sześciu wygranych z rzędu, większość walk wygrywał na punkty. W tym roku widzieliśmy Bermudeza wygrywającego przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie z Jimem Hettesem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.