FEN 3: MARCIN NARUSZCZKA vs MAKSYMILIAN BRATKOWICZ

Organizacja Fight Exclusive Night przedstawiła oficjalnie kolejne zestawienie zawodników, którzy zmierzą się ze sobą podczas gali FEN 3 we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. W kickboxerskiej formule K-1, staną twarzą w twarz Maksymilian Bratkowicz z Extreme Fighters Wrocław i Marcin Naruszczka z Mataleo Team Warszawa. Ich pojedynek w Hali Stulecia odbędzie się w limicie wagowym do 86 kg.

22-letni Bratkowicz to młody ekspresyjny zawodnik Kickboxingu, który ma już za sobą debiut w zawodowym K-1 i myśli o kolejnych wyzwaniach. Wrocławianin trenuje w dolnośląskim klubie Extreme Fighters pod okiem trenera trenera Marcina Bachórza. Maksymilian jest pasjonatem piłki nożnej i kibicem klubu WKS Śląsk. Podczas gali wielu z nich będzie mu kibicować i Maks nie chce ich zawieść. Jak zapowiada – da z siebie wszystko podczas tego starcia!

Marcin Naruszczka liczący 31 lat, to zawodnik, który robił furorę w MMA w latach 2010 – 2012, gdy zdobył pas mistrza Niemiec w organizacji Respect FC w dwóch kategoriach wagowych i bronił go kilkukrotnie. Dzięki serii zwycięstw dostał się także do największej polskiej organizacji jaką jest KSW i walczył w niej dwukrotnie. Aktualnie Marcin trenuje w Norwegii i solidnie przygotowuje się do debiutu w formule K-1 przeciwko Bratkowiczowi. Zapowiada twardy pojedynek i jak mówi: wygra lepszy tego wieczora!

Właśnie na takie deklaracje i takie pojedynki czekają kibice na Fight Fight Exclusive Night 3 w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć na scenie legendarnej dolnośląskiej areny i to zarówno na żywo jak też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju zaś blisko 300 punktów. Ceny najtańszych biletów zaczynają się zaledwie od 30 złotych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.