MAJEWSKI TRENUJE MACIEJEWSKIEGO

Pięściarz Przemek "The Machine" Majewski, od kilku tygodni sprawdza się w nowej roli trenera boksu. "The Machine" został szkoleniowcem Adama Maciejewskiego, zawodnika MMA, który w sobotę 31. maja stoczy walkę ze Scoutem Houghem, pochodzącym z Nebraski. Pojedynek odbędzie się UIC Pavilion w Chicago.

- Pierwsze co mi przychodzi na myśl, to że jestem ciągle bokserem i sam potrzebuję trenera! Boksuję od 2003 roku i całą zdobytą wiedzę, doświadczenie i filozofię tego sportu przekazuję Adamowi swoimi słowami. Prowadzę też zajęcia w chicagowskim Hyper Fight Club, w zastępstwie Andrzeja Fonfary - powiedział Przemek, kiedy zapytaliśmy go jak się czuje w roli trenera.

- Pracę z Przemkiem zacząłem dopiero od niedawna, ale bardzo sobie chwalę jego podejście do zawodnika. Ma dobry przekaz i jest cierpliwy, czego nie można powiedzieć o wszystkich trenerach - tak Maciejewski chwali pracę Majewskiego.

- Do najbliższej walki przygotowuję się tak jak do poprzednich pojedynków, czyli przekrojowo, choć tym razem większy nacisk kładę na boks, ponieważ mój przeciwnik wywodzi się ze sportów uderzanych, więc muszę być gotowy na wojnę w stójce - powiedział nam Adam Maciejewski dodając też, że przed walką nie stosuje żadnej spartańskiej diety. Stara się jeść zdrowo i unikać pokus, w większości je to co mu przygotuje jego narzeczona.

- Adam jest niesamowicie atletyczny, ma świetną koordynację i wielkie serce do walki. Na treningach jest skoncentrowany i ciężko pracuje. Jest głodny sukcesów i zwycięstw, a także walki. To będzie bardzo ciekawy pojedynek - dodaje Majewski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.