FEN 4: SYLWIA JUŚKIEWICZ vs LENA OVCHYNNIKOVA

Przed galą FEN 3 "The War Is Coming", która odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu, w dniu 28 czerwca, organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zapowiedzieć kolejny niesamowicie zapowiadający się pojedynek na zasadach K-1. Będzie to starcie dwóch pań i zarazem jedyny kobiecy zawodowy pojedynek tej gali. Zmierzą się w nim Mistrzyni Świata w Kickboxingu, Lena Ovchynnikova (10-5) z Ukrainy i najbardziej utalentowana polska zawodniczka sportów walki młodego pokolenia, Sylwia Juśkiewicz (1-0). Niezwykle urodziwa, 27-letnia Lena Ovchynnikova to legenda ukraińskiego Kickboxingu, Muay Thai i MMA. Ukrainka walczyła niemal na całym świecie w różnych formułach. Była mistrzynią świata amatorskiego Muay Thai organizacji WKA i WKF. Zdobyła także dwukrotnie złoty medal na jednej z najważniejszych imprez tajskiego boksu organizacji ISKA w Europie. W zawodowej karierze walcząc w sierpniu 2013 w Temecula, w Kalifornii, w USA zdobyła pas organizacji IKKC, pokonując Amerykankę Emily Bearden. Wcześniej walczyła w Las Vegas w USA, w Niemczech, w Austrii i dwukrotnie w Chinach. Lena ma też bogatą karierę w MMA gdzie wygrała 9 walk i tylko 3 razy przegrała. Świadczy to jak wszechstronną i świetną fighterką jest podopieczna trenera Viktora Lazurko z Union Gym ze Lwowa. Sylwia Juśkiewicz błysnęła na gali FEN 2, gdy pokonała doświadczoną mistrzynię świata i byłą zawodniczkę KSW Martę Chojnoską. Sylwia, mimo zaledwie 20-lat, ma już za sobą udaną karierę amatorską, której ukoronowaniem było zdobycie brązowego medalu na ME Wushu w formule Sanda w maju br. w Bukareszcie. Wcześniej zdobywała mistrzostwo Polski w Muay Thai i K-1. Podopieczna Grzegorza Chałubińskiego z Fight Club Shi-Kon Łódź to wielka nadzieja nie tylko w Kickboxingu, Sanda, ale także w MMA, gdzie jeszcze jako nastolatka stoczyła sześć walk w tym większość międzynarodowych. Ovchynnikova to wielkie wyzwanie dla Juśkiewicz i gwarancja wspaniałego widowiska dla kibiców. Walka obu świetnych i bardzo urodziwych zawodniczek na pewno podniesie poziom adrenaliny w Hali Stulecia i już dziś warto zaopatrzyć się w bilet i oczekiwać choćby na taką jak ta walkę.

Właśnie na takie świetne międzynarodowe pojedynki czekają kibice na Fight Fight Exclusive Night 3 w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć na scenie legendarnej dolnośląskiej areny i to zarówno na żywo jak też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową KupBilet.pl. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je  kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.  Ceny biletów zaczynają się od zaledwie 30 złotych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.