PIOTR HALLMANN ZWYCIESKI

Swój trzeci, w dodatku bardzo udany pojedynek w UFC zaliczył Piotr Hallmann. Nasz zawodnik w całym pojedynku częściej szedł do przodu i trafiał, świetnie tez radził sobie w parterze z doświadczonym i groźnym Yvesem Edwardsem.

W pierwszej rundzie Piotrek zaczął trochę spięty, można powiedzieć jak zawsze. Edwards zanotował kilka potężnych kopnięć. W pewnym momencie kciuk Hallmanna zahaczył oko przeciwnika, i ten potrzebował chwili przerwy aby dojść do siebie. Edwards próbował wrócić do swojego planu, jednak Piotrek zaczął go wtedy obalać.

Drugą rundę Piotrek zaczął dużo agresywniej. Znów wsadził palec w oko przeciwnika, a chwilę potem Edwards zrewanżował mu się tym samym. Piotrek zaczął częściej kopać, zarówno na nogi jak i na głowę, po czym próbował obaleń. W końcówce rundy zyskał znacząca przewagę nad rywalem, mając go uwięzionego w parterze.

Trzecia runda to już znaczna przewaga Polaka, który całkowicie kontrolował i zdominował Edwardsa. Po kilku celnych ciosach przewrócił rywala i poddał duszeniem zza pleców.

Za swoją walkę Piotrek dostał bonus za występ wieczoru i wzbogacił się o dodatkowe 50 tys. dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.