FEN 3: TOMASZ MAKOWSKI vs ANTOINE HABASH

Organizacja Fight Exclusive Night, ma zaszczyt przedstawić najważniejszy pojedynek podczas gali FEN 3, która odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu, w dniu 28-go czerwca. W walce wieczoru zmierzą się: ośmiokrotny polski mistrz świata WKN, Tomasz Makowski z Nowej Soli i mistrz świata WAKO, Antoine Habash z Węgier. Pojedynek zakontraktowany został w formule K-1 w kategorii lekkiej (135 funtów/61,2 kg). 33-letni Makowski to najbardziej utytułowany obecnie zawodnik polskiego Kickboxingu, ośmiokrotny mistrz świata organizacji wielka postać walk K-1 i Muay Thai. Zawodnik, który jest rozpoznawalny na całym świecie, nawet bardziej niż w naszym kraju. Polski mistrz walczył w Niemczech, na Słowacji w Czechach, Australii i Tajlandii. Jest niezmiernie szanowany przez ludzi z kręgu Sztuk Walki. Makowski często trenował we wrocławskim klubie Kickboxingu Puncher Wrocław pod okiem znakomitego trenera Janusza Janowskiego. Ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2013, pokonując przez nokaut Japończyka Nobuaki Okuizumi. Bilans Tomasza Makowskiego to 52 zwycięstwa, 6 porażek, 2 walki nierozstrzygnięte i 28 nokautów. Antoine Habash to wielka przyszłość węgierskiego Kickboxingu i Muay Thai i nie są to tylko słowa. Młody zawodnik ma już niesamowite osiągnięcia na niwie amatorskiej i zawodowej. Trenujący w Re- Gym Budapest zawodnik był już w finałach największych światowych imprez Muay Thai jak MŚ IFMA w Tajlandii, gdzie jako 18-latek przegrał tylko z zawodnikiem gospodarzy a po drodze przed czasem wygrał w Polakiem Łukaszem Łęczyckim. Ukoronowaniem jego talentu i w zasadzie wstępem jego wielkiej przyszłej wielkiej kariery jest zdobycie zawodowego pasa WAKO Pro w ubiegłym roku. Bilans walk Węgra to 48 zwycięstw i tylko 7 porażek. Habash 20 razy nokautował swoich rywali. Jak na dwudziestolatka, to niesamowite osiągnięcie.

Właśnie na takie kapitalne, międzynarodowe, zestawienia czekają kibice na Fight Exclusive Night 3 w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć na scenie legendarnej dolnośląskiej areny i to zarówno na żywo jak też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową KupBilet.pl. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je  kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.  Ceny biletów zaczynają się od zaledwie 30 złotych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.