CZTERY NOWE WALKI NA GALACH UFC

Cztery kolejne starcia zostały ogłoszone przez UFC, największa organizację MMA na świecie.

Thiago Alves vs Jordan Mein (UFC Fight Night 49) - Weteran UFC Alves po dwuletniej przerwie stoczy swoją drugą walkę w tym roku. Pierwsza skończyła się zwycięstwem na punkty z Sethem Baczyńskim, który ma korzenia Polskie. Thiago w UFC walczył aż osiemnaście razy, toczył boje z wielkimi legendami tego sportu. Mein dla UFC stoczył już trzy walki, z czego dwie wygrał. nokautując Dana Millera i wygrywając na punkty z Hernanim Perpetuo. Porażkę zaliczył w 2013 roku w walce z Mattem Brownem na UFC on Fox 7, przegrywając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Chas Skelly vs Tom Niinimaki (UFC Fight Night 49) - Chas to zawodnik Bellatora i LFC, toczył tam pojedynki wygrywając przed czasem. Kiedy nastąpiła chwila, gdzie rekord Skellyego wynosił 11-0, podpisano z nim kontrakt w UFC. W tym roku zaliczył debiut, w którym przegrał na punkty z Mirsado Bekticem na UFC on Fox 11. Zawodnik z Finlandii po licznych wygranych przed czasem w takich organizacjach jak Cage, przeszedł do UFC wygrywając na punkty z faworytem Rani Yahyą. Po dobrym występie w tym roku Tom zaliczył upadek na gali w Niemczech, przegrywając przez podanie w pierwszej rundzie z niepokonanym Niklasem Backstromem, który w pięknym stylu poradził sobie z Finem.

Wilson Reis vs Tim Elliott (UFC Fight Night 49) - Brazylijczyk to zawodnik CWFC, Matrix Fight czy Bellatora. W debiucie w UFC na punkty wygrał z Ivanem Menjivarem, w drugiej walce dla UFC przegrał przez decyzję sędziów z Iuri Alcantarą. Tim stoczy już szósty pojedynek dla UFC, wygrał dwie walki z Louisem Gaudinotem i Jaredem Papzianem na punkty.

Claudia Gadelha vs Tina Lahdemaki (UFC Fight Night 45) - Zawodniczka z Finlandii po pięciu wygranych w zawodowej karierze podpisała kontrakt z UFC. Tina to fighterka organizacji Cage, gdzie swoje pojedynki kończyła przed czasem, wygrywając z Karlą Benitez, Stephanie Page czy Olgą Denisenko. Lahdemaki na swoim koncie ma także walkę z zawodniczką z naszego kraju - Pauliną Suską. Finka na gali Fight Festival 28 wygrała z Pauliną na punkty. W karierze amatorskiej także jest niepokonana, stoczyła wtedy cztery walki, z czego trzy wygrała i jedną zremisowała. Claudia to bardziej doświadczona i także niepokonana zawodniczka. Od jedenastu walk fighterki nie mogą znaleźć na nią sposobu. Gadelha większość walk kończy przez poddanie, ostatni jej bój miał miejsce w zeszłym roku, wtedy przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie zwyciężyła na gali Invicta FC 6 z Ayaka Hamasaki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.