FEN 3: OTWARTY MEDIA TRENING

Redakcja, Informacja własna

2014-06-17

W sobotę, 21 czerwca 2014 od godziny 14.00 w Centrum Handlowym Magnolia Park, przy ulicy Legnickiej 58 we Wrocławiu, odbędzie się Trening Medialny zawodników MMA i Kickboxingu przed galą Fight Exclusive Night 3, która planowana jest na sobotę 28 czerwca 2014 we wrocławskiej Hali Stulecia. Trening medialny jest jedną z najważniejszych imprez promujących to wydarzenie i jednocześnie stanowi wielką atrakcję dla klientów C.H. Magnolia Park, które wspiera wrocławski event.

Klienci C.H. Magnolia Park  będą mogli na własne oczy obejrzeć pokazy umiejętności zawodników, którzy wystąpią na gali, a także będą mieli szansę na zaktywizowanie sportowego trybu życia. Goście centrum zobaczą profesjonalną prezentację wrocławskich zawodników, a także dolnośląskich klubów Sportów Walki, których zawodnicy będą gwiazdami gali. W głównej roli wystąpi zasłużony wrocławski klub Boi Team, prowadzony przez Pawła Szubarta, ale nie zabraknie i Lutadores Wrocław, Scorpiona Krępice, Extreme Fighters, a także Max Boxing Nowa Sól i być może innych klubów.

Wspomniane gwiazdy, będą dostępne dla fanów i kibiców sportu. Wśród nich będzie niezwykle lubiany we Wrocławiu mistrz Polski w Kickboxingu, Patryk Grudniewski, ale także Damian Komisarski, Piotr Rogosz, Maksymilian Bratkowicz, czy Łukasz „Monster” Kulik. Wrocławscy zawodnicy wzmocnieni zostaną największą polską gwiazdą Kickboxingu, Tomaszem Makowskim i jego podopiecznym. Dawidem Morą. Będzie to także okazja dla mediów by poznać umiejętności zawodników i przeprowadzić wywiady. Podczas treningu medialnego będzie można zakupić bilety na galę.

- To kolejny etap naszej współpracy z C.H. Magnolia Park i możliwość bezpośredniej komunikacji z liczną rzeszą klientów tej placówki. Dzięki porozumieniu i świetnemu podejściu kadry zarządzającej obiektem, jesteśmy kolejny raz w jego gościnnych progach. Chciałbym za to podziękować i zaprosić wszystkich na trening 21-go czerwca w C.H. Magnolia Park i galę w sobotę 28-go czerwca. - powiedział prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową KupBilet.pl. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.  Ceny biletów zaczynają się od zaledwie 30 złotych.