FEN 3: DAMIAN KOMISARSKI vs PRZEMYSŁAW KOŚNIK

Organizacja Fight Exclusive Night, pragnie oficjalnie poinformować o kolejnym zakontraktowanym pojedynku MMA jaki zawodnicy stoczą podczas gali FEN 3. Impreza odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca 2014, a w starciu wagi półśredniej do 77 kg zmierzą się: Damian Komisarski (1-0), reprezentujący Lutadores Wrocław i Przemysław Kośnik (3-2) z Barbarian Fight Club Tomaszów Mazowiecki.

Damian Komisarski ma 29 lat i dla niego będzie to druga walka w naszej organizacji. Damian debiutował na gali FEN 2, na której pokonał Damiana Pomockę z Shootes Konin na punkty po świetnym pojedynku. Wrocławianin ma też za sobą szereg amatorskich pojedynków MMA w ramach ALMMA i innych imprez. 26-letni Przemysław Kośnik debiutował w zawodowym MMA w marcu 2012 roku na gali Ostróda Fight Night pokonując swojego rywala w 33 sekundy. Kośnik walczył także na trzech galach Profesjonalnej Ligi MMA, dwukrotnie wygrywając. Teraz zadebiutuje w naszej organizacji. Właśnie na takie zestawienia i bezkompromisowe pojedynki czekają kibice na Fight Fight Exclusive Night 3 w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć na scenie legendarnej dolnośląskiej areny i to zarówno na żywo jak też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live.

Więcej informacji na www.fen-mma.com. Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową KupBilet.pl. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.  Ceny biletów zaczynają się od zaledwie 30 złotych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.