FEN 3: JAKUB KOWALEWICZ vs ŁUKASZ KULIG

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie poinformować o kolejnym niezwykle ciekawym pojedynku MMA jaki zawodnicy stoczą podczas gali FEN 3 w Hali Stulecia, we Wrocławiu, w dniu 28-go czerwca 2014. Zmierzą się w nim dwaj fighterzy wagi lekkiej Jakub Kowalewicz (3-1) i Łukasz „Monster” Kulig (1-3) z Lutadores Wrocław. Będzie to prawdziwe starcie młodych i agresywnych wojowników, którzy szukają zwycięstw i doświadczenia w profesjonalnych walkach MMA.

Jakub Kowalewicz ma za sobą szereg zwycięstw amatorskich, nim trafił do największej polskiej organizacji MMA jaką jest KSW. Wygrana z wrocławianinem Mateuszem Dubiłowiczem i i punktowa nieznaczna porażka z mistrzem świata Sambo – Sergeiem Greicho to efekt występów w największej polskiej organizacji MMA. Kilkukrotny mistrz Polski juniorów w Judo uważany jest za wielki talent polskiego MMA i zapewne zechce to potwierdzić w szczęśliwym dla niego Wrocławiu, gdzie już raz zwyciężył.

Łukasz Kulig nie zaczynał od samych zwycięstw, ale porażki na PLMMA czy FEN 1 wiele go nauczyły. Na gali PLMMA, potrafił jednak przełamać passę i zwyciężyć. Jest to bardzo ceniony zawodnik i być może jego rekord nie oddaje klasy z jaką walczy. Kulig trenuje pod okiem trenera Damiana Komisarskiego w klubie Lutadores Wrocław.

Właśnie na takie zestawienia i ciekawe pojedynki czekają kibice na Fight Exclusive Night 3 w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć na scenie legendarnej dolnośląskiej areny i to zarówno na żywo jak też na antenie naszego partnera  – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com. Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową KupBilet.pl. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.  Ceny biletów zaczynają się od zaledwie 30 złotych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.