FIGHT EXCLUSIVE NIGHT 4 - SUMMER EDITION

W sobotę, 16-go sierpnia odbędzie się kolejna edycja gali Fight Exclusive Night. Tym razem po niesamowitym sukcesie gali we Wrocławiu, FEN 4 'Summer Edition', odbędzie się w letniej stolicy Polski, czyli w Sopocie. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7.

Rozgrywają na niej swoje mecze koszykarze Prokomu Trefla Sopot, a w okolicy znajdują się inne obiekty sportowe: Korty Tenisowe i Basen Miejski. Położenie i łatwość dojazdu będą ogromnym atutem imprezy, bowiem niedaleko przy hali znajduje przystanek SKM i przystanki autobusowe z których odjeżdżają autobusy z Gdańska i Gdyni.

Na pewno nie jest to jedyny atut tego wydarzenia. Najważniejszym będą występy zawodników i zaplanowane walki w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy jakie już cieszą się uznaniem i kibice Sztuk Walki chcą oglądać ich pojedynki. Już dziś możemy zapowiedzieć udział Marty Chojnoskiej z Fight Club Shi-Kon Łódź - mistrzyni świata w Kickboxingu i byłej zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1. Kolejnym odkryciem organizacji jest monstrualny Dawid Mora. Ważący 120 kg wegetarianin, błysnął wolą walki na czerwcowym evencie pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica. Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz. Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk, Maks - tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie Trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi szybko.

Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA - Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło a więc widzów czekają emocje, emocje, emocje...

Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA, Cristiane „Cyborg” Justino, i tym razem tak znakomici goście będą oglądać niesamowite zmagania. Ich nazwiska odkryjemy już wkrótce.

Wydarzenie można będzie oglądać, tak jak i poprzednie, na antenie naszego partnera strategicznego stacji Fight Box na żywo a na antenie stacji Polsat Sport w retransmisjach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.