PFC: SZYMON BAJOR vs OLI THOMPSON

Już 30. sierpnia odbędzie się gala Pitbull Fighting Championship w Blackpool. Została ogłoszona walka wieczoru, na której zobaczymy pojedynek Szymona Bajora z byłym zawodnikiem UFC i aktualnym fighterem organizacji KSW Olim Thompsonem.

Bajor jest po passie czterech zwycięstw z rzędu z Nikolaiem Danilovem, Rafałem Niedziałkowskim, Błażej Wójcikiem oraz bardzo cennym zwycięstwie na gali ProFC 51, kiedy to  zwyciężył z Chabanem Ka przed czasem. Następnie Szymon zakończył passę dwoma porażkami z Denisem Goltsovem w Rosji i Jackiem Czajczyńskim na PROMMAC 1.

Anglik na koncie w tym roku ma już dwa pojedynki, jednak bieżący rok nie jest dla niego taki łaskawy. Zanotował szybką porażkę na BAMMA 15 z Gzimem Selmanim, a potem przegranał na punkty z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 27.

Na tej samej gali zobaczymy także Oskara Samorfelda i Łukasza Parobieca. Oskar goryczy porażki jeszcze nie poznał, ma stoczone trzy walki, wszystkie zakończył przed czasem poddając swoich oponentów. Co ciekawe Samorfelda nie boi się wyzwań, w ostatniej swojej walce bił się z zawodnikiem bardziej doświadczonym, ale to nie było przeszkodą, aby go poddać. Łukasz to zawodnik kategorii półciężkiej. W zawodowej karierze bije się od 2007 roku. Na początku miał trzy porażki, teraz ma passę ośmiu wygranych. W tym roku Parabiec stoczył dwie walki z zawodnikami z Anglii, pokonał ich w drugich odsłonach po technicznym nokaucie i poddaniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.