Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-28

TRZY POJEDYNKI Z GALI BELLATOR 122

Trzy pojedynki z gali Bellator 122 można znaleźć w Internecie. Brett Cooper nie zachwycił i już w pierwszej rundzie został poddany przez balachę, a jego pogromcą został Brandon Halsey. Liam McGeary zanotował ósmą wygraną, wszystkie te walki skończył przed czasem. Tym razem Anglik ciosami zmasakrował zawodnika z Litwy Egidijusa Valaviciusa. Swoją kolejną porażkę zaliczył legendarny Phil Baroni, który już w pierwszej rundzie został unicestwiony dużą ilością ciosów. Zwyciężył z nim Karo Parisyan, który ten rok może zaliczyć do udanych. [Czytaj więcej]

FEN4: JACEK KREFT vs PATRYK ROGÓŻ

MMA - Polska

Podczas gali FEN 4, w pojedynku MMA w wadze lekkiej do 70 kg zmierzą się Jacek Kreft (4-1) z Mad Dogs Gdynia i Patryk Rogóż (8-0) z Fightmana Bochnia. 23-letni Jacek Kreft to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Judo, w kategorii juniorów i młodzieżowców. W tej dyscyplinie posiada czarny pas mistrzowski. Utalentowany i wszechstronny zawodnik ma za sobą szereg startów amatorskich w MMA na słynnych imprezach ALMMA. Pseudonim "Łamator" wiele mówi o jego charakterze. Sam zawodnik debiutował w profesjonalnych walkach w maju 2012, zmuszając do poddania Kamila Łebkowskiego z Okniński Team Biała Podlaska. W 2013 roku wygrał trzy pojedynki pokonując Patryka Grudniewskiego, Mariana Ziółkowskiego i Rosjanina Dmitriya Shestakova. [Czytaj więcej]