JACEK KREFT PRZED FEN 4

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować Państwu wywiad z młodym i utalentowanym zawodnikiem z Gdyni, Jackiem Kreftem, którego w sierpniu na gali FEN 4 czeka naprawdę ciekawa walka. Jego rywalem będzie niepokonany do tej pory Patryk Rogóż.

- Cześć Jacek!
Jacek Kreft: Siema!

- Gdzie przygotowujesz się do walk i ile czasu spędzasz na treningach?
JK: Przygotowuję się już półtora miesiąca pod samą walką. Większość czasu ćwiczę w klubie pod okiem moich trenerów Bartosza Chyrka i Michała Wlazło, który również zawalczy na FEN-ie. Dodatkowo odwiedzam klub Corpus Gym w Gdańsku, w którym chłopaki prezentują bardzo wysoki poziom walki w stójce i dają mi naprawdę w kość! Ostatni tydzień przed pojedynkiem spędzę w Klubie Mad Dogs Gdynia by dokończyć przygotowania wraz z trenerem.    

- Jak oceniasz swojego przeciwnika Patryka Rogóża? Jak wiemy widziałeś jego walkę z Piotrem Mrozem. Czy była ona dla Ciebie zaskoczeniem?
JK: Patryk Rogóz z którym zawalczę to młody i uzdolniony zawodnik. Będzie on zapewne trudnym rywalem, ale dzięki temu mam nadzieje, że damy razem dobry pokaz MMA. Jego walka z Piotrem zakończyła się poddaniem jak większość wygranych Patryka, wiec nie było to dla mnie zaskoczeniem.

- Dzięki czemu możesz wygrać ten pojedynek? Jakie są twoje mocne strony?
JK: Nie odpowiem na to pytanie przed walką :) Nie chcę zdradzić czym mógłbym zaskoczyć Patryka. (śmiech)

- Jak podobał Ci się dzień z kręceniem zapowiedzi FEN i jak oceniasz taką rzecz?
JK: Warto nagrać dobrą reklamówkę, do tak dobrej gali. Fotograf zatrudniony przez FEN wykazał się pełnym profesjonalizmem, a co za tym idzie, wszystko przebiegało sprawnie i nie zajęło mi całego dnia. Efekty możecie zobaczyć na zapowiedzi gali :)

- Co myślisz o tym, by związać się z organizacją FEN na dłużej?
JK: Jeśli chodzi o tę organizację, muszę przyznać, że bardzo dobrze traktują zawodników, więc nie ma powodów dla których nie chciałbym walczyć na ich galach. Jak tylko dostanę kolejną propozycję to na pewno im nie odmówię :)

- Czy zobaczymy Cię jeszcze w organizacji Mirka Oknińskiego?
JK: Na to pytanie nie odpowiem.

- Czy chciałbyś, aby doszło do twojej trzeciej walki z Marianem Ziółkowskim?
JK: Myślę, że jak na razie ten rewanż nic by mi nie dał. Sprawdzę się najpierw w  walkach z innymi przeciwnikami, a na rewanż na pewno przyjedzie jeszcze czas :)

- Jak myślisz, kto wygra pas profesjonalnej ligi MMA, Adrian Zieliński czy Marian Ziółkowski? Spotkają się oni już niebawem w Octagonie.
JK: Walka Mariana Ziółkowskiego z Adrianem Zielińskim? Jeśli dojdzie do tej walki to stawiam na Zielińskiego.

- Dziękuję Ci za poświęcony czas. Jeżeli chcesz kogoś pozdrowić lub komuś podziękować to masz okazję :)
JK: Dzięki bardzo. Dziekuję Firmie TREC NUTRITION, TIMEMASTER i DENER za pomoc w przygotowaniach. I zapraszam wszystkich 16 sierpnia do Sopotu na mocną galę Fight Exclusive Night 4!

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Mieszkaniec Giżycka, redaktor oraz fan MMA, boksu i K-1 od pięciu lat. Jego ulubione federacje to KSW, CWFC i UFC, a idole Fedor Emelianenko, Michał Materla oraz Borys Mańkowski.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.