KOMMA 1: TOMASZ TERLIKOWSKI vs PIOTR PĄCZEK

Przedstawiamy kolejne zestawienie jakie kibice będą mogli zobaczyć 13. września na gali KOMMA 1 w Koninie.

Dla 21-letniego Tomasza Terlikowskiego, kolejnego reprezentanta klubu Shooters Konin, obecny rok to pasmo sukcesów. Do tej pory stoczył 3 walki - wszystkie wygrał. Co więcej żaden z pojedynków nie wyszedł poza 1 rundę, a sposób skończenia za każdym razem był taki sam. Tą imponującą serię spróbuje podtrzymać na gali KOMMA 1, gdzie przed własną publicznością zaprezentuje się w nowej kategorii wagowej - do 66 kilogramów.

Jego przeciwnikiem będzie Piotr Pączek z ATW Gdańsk. 20-latek ze sportami walk jest związany od szóstego roku życia. Do tej pory stoczył 5 zawodowych walk, z których 2 wygrał (z Dawidem Żywicą i Damianem Pronobisem), a jedną zremisował. Piotr ma za sobą również imponującą karierę amatorską okraszoną takimi sukcesami jak 1 miejsce w zawodach Time of Masters 2014, 1 miejsce w Pucharze Polski Północnej amatorskiego MMA 2012 czy 2 miejsce Champions Cup Submission Fighting 2012.

Obaj są młodzi, zdolni i uwielbiają wygrywać przed czasem co daje gwarancję wielkich emocji 13 września!

Przypominamy, że w walce wieczoru gali KOMMA 1 wystąpi reprezentant Shooters Konin i Ankosu Zapasy Poznań, nr 1 kategorii piórkowej w Polsce, Krzysztof Klaczek (7-2). Wkrótce informacje o sprzedaży biletów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.