KOMMA 1: JACEK JĘDRASZCZYK vs ADAM NIEDŹWIEDŹ

Trzecia walka na gali KOMMA 1 odbędzie się w limicie 77 kilogramów i będzie to starcie w którym reprezentant Wielkopolski tym razem stanie na przeciw zawodnika ze Śląska.

Jacek Jędraszczyk (2-0) to 28-letni zawodnik na codzień trenujący w klubie Rio Grappling Ostrów Wielkopolski. Przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w grudniu 2013 roku, na gali WFN w Lesznie nokautując Adriana Kupca. Kolejne zwycięstwo odniósł w maju bieżącego roku, ale to dopiero walka 13 września będzie prawdziwym testem jego umiejętności.

Zweryfikuje je Adam Niedźwiedź (2-1) – 20-letni posiadacz purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Reprezentant Katowic, podobnie jak Ostrowianin, rozpoczął zawodową karierę od dwóch zwycięstw, jednak jego dobra passa została przerwana w czerwcu tego roku przez Łukasza Koperę. Teraz wraca, jeszcze bardziej zdeterminowany, by powrócić na zwycięską ścieżkę, podążając śladem młodszej, ale słynniejszej siostry Agnieszki, która z rekordem 7-0 jest gwiazdą brytyjskiej organizacji Cage Warriors.

13 września przekonamy się który z tych zawodników ma szansę na dłużej zaistnieć w świadomości fanów MMA.

Przypominamy, że w walce wieczoru gali KOMMA 1 wystąpi reprezentant Shooters Konin i Ankosu Zapasy Poznań, nr 1 kategorii piórkowej w Polsce, Krzysztof Klaczek (7-2), do klatki po czteroletniej przerwie powróci Michał Meta Mankiewicz, a o uznanie fanów zawalczą m.in. Tomek Terlikowski z Piotrem Pączkiem. Wkrótce informacje o sprzedaży biletów. Śledźcie

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.