KOK WORLD GP 2014: MICHAŁ WLAZŁO vs ROBERT MARUSZAK

Organizacja International Bushido Federation ma niespodziankę dla polskich sympatyków Sztuk Walki w postaci derbowego pojedynku na zasadach K-1 jaki odbędzie się na gali King Of Kings World GP 2014 in Gdansk, 17-go października w Hali Ergo Arena. Zmierzą się w nim dwaj zawodnicy wagi ciężkiej: Michał Wlazło z Forfit Gdańsk i Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk. Właśnie fakt, iż obaj są z jednego miasta i reprezentują konkurencyjne kluby będzie miało decydujący wpływ na ich nieugiętą postawę i zaciętość. Gala KOK World GP 2014 da im możliwość konfrontacji umiejętności.

Prezes IBF, Donatas Simanaitis (na zdjęciu z lewej) bez wahania podpisał kontrakt na tak atrakcyjny pojedynek wywołujący wiele emocji. Robert Maruszak (z prawej) także złożył podpis a zgoda Michała Wlazło da kibicom to czego oczekują – wspaniale zapowiadający się bój. Nie ma co ukrywać, że obaj zawodnicy nie darzą się sympatią, choć trenowali niegdyś razem. To dodatkowy aspekt nakręcający spiralę emocji. Jej erupcja nastąpi podczas walki w hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie.

Obaj są wyróżniającymi się postaciami polskiego Kickboxingu i MMA. Michał Wlazło to wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai, czołowy zawodnik polskiej formuły K-1 i uczestnik prestiżowego turnieju „Bigger's Better” transmitowanego do wielu krajów świata przez stację Eurosport. Ma za sobą także zwycięstwa w MMA. Z kolei Robert Maruszak to zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu w 2014 roku i mistrz Polski w Thaiboxingu z 2013. On także walczy w MMA i jest wszechstronnym zawodnikiem.

Na ten pojedynek warto się wybrać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania dwóch gigantów wagi ciężkiej Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.