Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-13

 ZAPOWIEDŹ UFC 178

Dwudziestego siódmego września dojdzie do gali UFC 178 w Stanach Zjednoczonych. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas w najniższej kategorii wagowej dla zawodników MMA w UFC. Pasa mistrzowskiego bronił będzie Demetrious Johnson w walce z Chris Cariazo. Na tej samej gali zobaczymy kolejną walkę Conora McGregora, który tym razem podejmie Dustina Poiriera. Nowym nabytkiem UFC jest były mistrz Bellatora w kategorii lekkiej Eddie Alvarez, który stoczy pojedynek z Donaldem Cerronem. [Czytaj więcej]


NICK DIAZ ARESZTOWANY

MMA - Świat

Znakomity zawodnik kategorii półśredniej Nick Diaz został aresztowany 6. września. O godzinie drugiej w nocy policja złapała gwiazdora MMA, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Na drugi dzień Diaz opuścił areszt, ale grozi mu kara pozbawienia wolności. Szybko w mediach pojawiło się pytanie, czy pojedynek z Andersonem Silvą w 2015 roku jest zagrożony? Na odpowiedz chwilę poczekamy, UFC czeka na przebieg wydarzeń. [Czytaj więcej]


CODY DONOVAN ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ

MMA - Świat

Cody Donovan, po sześciu latach kariery zawodowej przeszedł na emeryturę. Przed podpisaniem kontraktu z UFC Cody stoczył dziewięć walk, z czego siedem wygrał, trzy przez nokaut, trzy przez poddanie i jedną decyzją. Za dobrą postawę na mniejszych galach Donovan podpisał kontrakt właśnie z UFC, tocząc tam cztery walki. [Czytaj więcej]M-1: DAMIAN GRABOWSKI vs KONSTANTIN GLUHOV

MMA - Świat

Damian Grabowski nie zawalczy na M-1 Challenge 53 w Pekinie z gwiazdą MMA w Rosji Sergeiem Kharitonovem, ale z Konstantinem Gluhovem z Łotwy. Konstantin jest dobrze znany z startu na gali KSW 12, gdzie wystąpił w turnieju, w którym doszedł aż do finału, gdzie przegrał z Davidem Olivią. [Czytaj więcej]


WAŻENIE PRZED CAGE WARRIORS 72

Przedstawiamy wyniki ważenia gali Cage Warriors 72, która dziś odbędzie się w Walii. Dwie osoby nie limitu wagowego podczas ceremonii ważenia i miały dwie godziny na zbicie kilogramów. Wagi nie zrobili L.J. Adams i Jack Marshman. Polscy fani wyczekują na debiut naszych zawodników. Paulina Bońkowska podejmie Kate Jackson, byłą rywalkę swojej koleżanki z klubu Joanny Jędrzejczyk. Na ostatnią chwilę ściągnięty został Mateusz Gamrot. Nasz świetny zapaśnik jest w treningu i nie obawia się imponującego rywala, jakim będzie Tim Newman. W swoim kraju formą będzie chciał się popisać Jack Marshman, który zawalczy z byłym zawodnikiem UFC Che Millsem. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas kategorii koguciej, w którym mocny fighter z Finlandii Toni Tauru zawalczy z Cory Taitem. [Czytaj więcej]
TYPOWANIE REDAKCJI PRZED UFC FIGHT NIGHT 51

MMA - Świat

Już tylko minuty dzielą nas od gali UFC Fight Night 51, która przyniesie nam kolejną walkę naszego zawodnika w kategorii lekkiej w UFC. Piotr Hallmann dziś stanie przed największym wyzwaniem jakim będzie Gleison Tibau. To nie wszystko co nas czeka w Brazylii, bo w walce wieczoru zobaczymy wielki rewanż Arlovskiego z Silvą. Przypomnijmy pierwszą walkę Antonio wygrał na punkty, jednak dużo zmieniło się od tamtego czasu, a zawodnicy pokazują zupełnie inną formę. Czekają nas także pojedynki, które zaprezentują zawodnicy z Brazylii dla własnej publiczności. Na pewno ciekawie będzie w walce Leonardo Santosa, Alcantary czy Trinaldo. Będzie też jedna walka pań, czyli kolejna walka w UFC Jessicki Andrade. Ta zawodniczka będzie chciała zniszczyć nieskazitelny rekord Larissy Pacheco. Prezentujemy typowanie redakcji, do naszego składu dołączy również dwóch gości specjalnych, pierwszym będzie Łukasz Sajewski, który miał wystąpić na tej gali, jednak wyeliminowała go kontuzja. Drugim gościem będzie Paweł Jóźwiak, organizator coraz bardziej rozwijającej się federacji FEN. [Czytaj więcej]


WAŻENIE PRZED GALĄ GMC 5

Przedstawiamy nagranie z ważenia gali GMC 5, która dziś odbędzie się w Niemczech. Ważnym dla nas aspektem będą dwa pojedynki Polaków, Rafała Błachuty i Rafała Lewonia. Błachuta podejmie rywala Rafała Moksa z poprzedniej gali GMC, Abusupiyana Magomedova. Lewoń zawalczy z ulubieńcem publiczności Kerimem Engizekem. [Czytaj więcej]WYNIKI WAŻENIA UFC FIGHT NIGHT 51

MMA - Świat

Dzisiaj odbędzie się gala UFC Fight Night 51 w Brazylii, a wczoraj mogliśmy oglądać oficjalną ceremonię ważenia. Wszyscy zawodnicy spełnili wymagany limit wagowy przed swoimi pojedynkami. W walce wieczoru zobaczymy wielki rewanż pomiędzy Andreiem Arlovskim, a Antonio Silvą. W pierwszej walce na punkty zwyciężył Brazylijczyk. W swoim kraju walkę stoczy Francisco Trinaldo, znany z pojedynku z naszym Polskim Piotrem Hallmannem. Brazylijczyk zawalczy tym razem z Leandro Silvą. Niestety z powodu kontuzji nie wystąpi Łukasz Sajewski, który miał wystąpić wysoko w rozpisce, jednak zastąpi go Efrain Escudero. Przed walką wieczoru zobaczymy czwartą walkę Piotra Hallmanna, który podejmie swoje największe wyzwanie jakim będzie Gleison Tibau. [Czytaj więcej]


WYNIKI BELLATOR 124

MMA - Świat

Prezentujemy wyniki gali Bellator 124, która wczoraj odbyła się w Stanach Zjednoczonych. W walce wieczoru pas w wadze półciężkiej obronił Emanuel Newton, nokautując w trzeciej odsłonie Joeya Beltrana. W finale kategorii półciężkiej zwyciężył talent z Anglii Liam McGeary, który tym razem poddał Kellyego Anundsona odwróconym trójkątem. Tym samym w kolejnej walce McGeary zawalczy z mistrzem Newtonem, będzie to jego największe wyzwanie. Po zwolnieniu z UFC Ryan Couture leci jak burza, najpierw zwyciężył dwa razy na galach w Stanach Zjednoczonych, a następnie wczoraj zaliczył debiut w Bellatorze, gdzie szybko zwyciężył przez duszenie zza pleców w pierwszej odsłonie. Ben Reiter dalej podtrzymuje status niepokonanego zawodnika, tym razem zwyciężył przez jednogłośną decyzję z Shamirem Garcią. [Czytaj więcej]


ZAMIESZANIE Z WYSTĘPEM HELSONA HENRIQUESA WYJAŚNIONE

MMA - Polska

Ostatecznie wiemy, że Helson Henriques na razie jedynie rozmawia o pojedynku w Rosji, który miałby się odbyć w listopadzie, czyli po walce Helsona na KSW 28. Jest to dobra wiadomość dla kibiców i dla właścicieli KSW, bowiem nie ma podwyższonego zagrożenia kontuzji jakiej może nabawić się zawodnik na walce. Podsumowując Helson robi dobrą formę i czeka na 4. października, aby wystąpić na gali KSW 28 w Szczecinie. [Czytaj więcej]