NOWA ORGANIZACJA EAST SIDE FIGHT

Mamy ogromny zaszczyt poinformować wszystkich fanów sportów walki, Muay Thai, Kickboxingu i MMA, iż na polskiej scenie Sztuk Walki pojawia się właśnie nowy podmiot, jakim jest organizacja East Side Fight (ESF), która w dniu 15 listopada 2014 w Białymstoku, przeprowadzi swój pierwszy event. To całkowicie nowy projekt mający za zadanie promocję Wschodniej Polski poprzez imprezy Sportów Walki na najwyższym sportowym poziomie, oraz w bardzo ekskluzywnym, międzynarodowym wydaniu. Za pośrednictwem elitarnych wydarzeń sportowych organizacja East Side Fight zamierza stworzyć platformę i dać możliwości rozwoju sportowcom, trenerom, działaczom i klubom sportowym ze Wschodniej Polski w ramach swojego projektu. Na jego czele stoi pomysłodawca i zarazem pierwszy polski mistrz świata Karate Kyokushin z Japonii, Piotr Sawicki. Najbardziej utytułowany polski mistrz Karate wraz ze stowarzyszeniem SCK (Sport Club Karate) zamierza mocno ożywić scenę polskich Sportów walki w ramach tego projektu i warto wesprzeć to przedsięwzięcie.

Wielkie wyzwania i projekty wymagają wielkiej areny i taką, bez wątpienia, Białystok posiada. Będzie nią gmach najnowocześniejszej w tej części Europy - Opery i Filharmonii Podlaskiej, który znajduje się w centrum Białegostoku, przy ulicy Odeskej 1. Na ten jeden dzień Europejskie Centrum Sztuki, jak nazywany jest też obiekt, stanie się Europejskim Centrum Sztuk Walki. Program gali wypełnią międzynarodowe pojedynki i kapitalne pokazy umiejętności mistrzów Karate, Judo, Aikido i Wushu.

W pojedynkach widzowie obejrzą najlepszych zawodników z regionu podlaskiego, Białegostoku czy wschodniej Polski w konfrontacji z rywalami z zagranicy. To już pewne, iż do walk wyjdą mistrzowie świata, Europy i Polski jak utytułowany mistrz Muay Thai i K-1, Bartosz Botwina z Husarza Białystok. Kobiece Muay Thai reprezentować będzie mistrzyni świata WMF, Judyta Niepogoda z Gladiatora Siedlce. Kolejnym zawodnikiem jaki zawsze godnie reprezentował stolicę wschodniej Polski, będzie Radosław Rydzewski - medalista mistrzostw świata i Europy a także wielokrotny mistrz Polski w formule K-1.

Podczas gali nie zabraknie także młodych perspektywicznych zawodników ze Wschodniej Polski. Formułę MMA reprezentować będzie Piotr Kalenik z Valetudo Białystok i Maciej Michalczuk z SCK Białystok. Widowiskowe ciężkie K-1 widzowie zobaczą w wykonaniu reprezentującego Humana Białystok dwumetrowego Tomasza Klimiuka. Organizator zaprosił także do współpracy mistrza świata Muay Thai, Filipa Rządka z Kalisza i reprezentującego w MMA, Kaiser Team Olsztyn, Przemysława Zbiciaka. To tylko wstępna zapowiedź świetnie rokującego projektu East Side Fight, do którego zostanie dołożona fantastyczna oprawa. Gra świateł, muzyka, pokazy i oczywiście świetne walki to to na co kibice bez namysłu powinni zarezerwować czas w sobotę 15-go listopada i udać się do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ulicy Odeskej 1. Serdecznie zapraszamy i polecamy! Po raz pierwszy w Polsce! Po praz pierwszy na Podlasiu! Po raz pierwszy w Operze!

Zapraszam wszystkich gorąco!
Piotr Sawicki Organizator Gali East Side Fight

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.