PROMMAC 2 W CZĘSTOCHOWIE

Już 15 listopada w Częstochowie kolejne wielkie wydarzenie sportowe, którego fani Mieszanych Sztuk Walki po prostu nie mogą przegapić. Tego dnia w pięknej i nowoczesnej Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się kolejna duża i numerowana gala federacji Professional MMA Challenge.

Takiej karty walk jeszcze nie było!

Największe gwiazdy PROMMAC - Tomasz "Gorilla" Drwal i Michał "Masakra" Kita, lokalni herosi z Częstochowy i całego Śląska oraz cała plejada najzdolniejszych polskich zawodników młodego pokolenia. A to jeszcze nie koniec! Kolejne znane nazwiska z Polski i zagranicy ogłosimy już wkrótce! Jedno jest pewne – pod względem sportowym będzie to najmocniejsza z dotychczasowych gal Professional MMA Challenge! Przygotujcie się na show, którego Częstochowa dawno nie widziała. Wypełnijmy piękną Halę Sportową Częstochowa i przeżyjmy z bliska i na własnej skórze te niepowtarzalne emocje.

Ruszyła sprzedaż biletów!

To wydarzenie będzie mógł obejrzeć absolutnie każdy! Za pośrednictwem platformy KUP BILET, a także w sieci salonów Empik oraz STS, można już dziś nabyć bilet na PROMMAC 2. Ceny rozpoczynają się już od 25 zł! Dwiema tegorocznymi galami udowodniliśmy, że tworzymy sportowe widowiska, które swoim poziomem wciskają w fotel. Czas na kolejny taki wieczór. PROMMAC 2 nadchodzi! - mówi właściciel federacji, Dalius Kubylis.

Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia można znaleźć na serwisie organizacji (www.prommac.pl) oraz na kanałach społecznościowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.