PROMMAC 2: STRZELCZYK VS WIENCEK

Ten pojedynek powinien rozgrzać na dobre publiczność w Hali Częstochowa. Dwa bardzo młode, niepokorne talenty mieszanych sztuk walki. Obaj obdarzeni są fenomenalnymi warunkami, obaj nie boja się walki z absolutnie żadnym rywalem. Obaj będą mieli za sobą swoja publiczność. Pochodzący z okolic i przez wiele lat trenujący w Częstochowie Mateusz Strzelczyk vs Michał Wiencek z Bielska-Białej.

Mateusz Strzelczyk mimo dopiero 23 lat jest w polskim MMA znany już od dawna. Znany jest nie tylko z powodu swojego talentu i efektownego stylu walki, ale także z tego, że nie kalkuluje i jest gotowy podjać każde wyzwanie. W tym wieku ma już na swoim koncie starcia z takimi zawodnikami jak Ruben Crawford (na gali KSW), Barłomiej Kurczewski, czy zawodnik UFC Paweł Pawlak. Walka może potoczyć się różnie, ale jedno jest pewne - Mateusz pójdzie na całość.

Michał Wiencek to zawodnik podobny do Mateusza nie tylko warunkami fizycznymi, ale też charakterem wojownika. Ten 21 latek stoczył w tym roku już trzy walki w tym z Albertem Odzimkowskim, Mohammedem Abdallahem i zwycięski debiut na PROMMAC z Michałem Golasińskim. To wszystko jednak dla niego za mało. Michał jest absolutnie pewny swojego potencjału i chce go konfrontować tylko z zawodnikami z najwyższej półki. Widać jak z każda walka się rozkręca i jak uczy się na poprzednich pojedynkach. Nie wiadomo jak wielkie sa jego możliwości, ale na pewno 15 listopada zobaczycie Michala w jeszcze lepszej odsłonie niż w ostanim pojedynku!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.