DZISIĘĆ NAJLEPSZYCH AKCJI KSW 28

Tuż po gali KSW 28, którą oglądaliśmy w zeszły weekend, federacja KSW wybrała i przedstawiła film z najlepszymi akcjami tej gali.

10 - To szybki oraz bardzo mocny cios Michała Włodarka, który tym samym powalił Andryszaka na matę i chwilę póżniej dokończył dzieła.
9 - Dominacja kopnięciami Rafała Jackiewicza. Parcheta zanotował świetny debiut dominując swojego rywala własną bronią.
8 - To świetny rzut po stronie Helsona, który rzucił Anzora na ziemie. Wyglądało to świetnie, jedna z najlepszych akcji!!
7 - Kolejna akcja należy do Helsona, który rozgrzał publikę jeszcze bardziej. Próbował zakończyć walkę w spaniały sposób, odbijając się od siatki i zadając ciosy ręką. Jednak to się nie udało, Anzor obronił się nogą.
6 -Był to zwrot akcji w walce Acacio z Rafałem Moksem. Walka ta nie zapowiadała zakończenia walki już w pierwszej rundzie, jednak to zawodnik z Szczecina założył ciasną gilotynę i było po wszystkim.
5 - Ta akacja należy do Vaso, który ciężkim ciosem trafił powracającego Macieja Jewtuszko. Polak padł na matę, a zawodnik z Czarnogóry był blisko wygranej, ale nie udało mu się skończyć rywala.
4 - Tym razem akcja należała do ''Irokeza'', który odbił się od siatki i zatakował kopnięciem.
3 - Kolejna należy też do Jewtuszko, tym razem była to akcja kończąca. Maciej wiedział, że po dwóch rundach to on przegrywa pojedynek, a jedyne rozwiązanie to zwycięstwo przed czasem. Mocne kopnięcie zakończyło ten pojedynek, Vaso nie był już chętny do dalszej walki.
2 - Ta akcja należy do naszego mistrza kategorii średniej Michała Materli, który ciosami w parterze odesłał do szatni Jorge Bezerre.
1 - Ostatnia, znakomita akcja należy do mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Szczecinianin kopnięciem na wątrobę odbrał chęć do walk Rollesowi Gracie, a następnie dobił go mocnymi ciosami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.