OLI THOMPSON NA BAMMA 17

Już szóstego grudnia czeka nas gala BAMMA 17 w Anglii. Do rozpiski dodany został Oli Thompson, zawodnik znany ze startów w Polsce na gali KSW. Thompson walczył już dwa razy, przegrywając przed czasem z Gzimem Selmanim oraz Mariuszem Pudzianowskim. Oli miał walczyć w Anglii, ale jak wiemy nie doszło do jego walki z Szymonem Bajorem, z powodu kontuzji Angilka.

Tym razem rywalem Oliego będzie Brett McDermott, dużo o tym zawodniku nie można powiedzieć, bo stoczył dopiero trzy walki. W karierze amatorskiej stoczył on pięć walk, wszystkie zakończyły się przez nokaut, a zawodnik z USA wygrał z nich cztery. Kariera zawodowa zaczęła się w zeszłym roku. McDermott zaczął od porażki w federacji BAMMA, gdzie uległ w drugiej rundzie przez poddanie. Następnie przyszły dwa szybkie zwycięstwa przez nokaut.

W walce wieczoru tej gali zobaczymy pojedynek w kategorii lekkiej. Colin Fletcher zawalczy z rodakiem Michaelem Brightmonem. Ostatnim potwierdzonym pojedynkiem jest starcie dwóch niepokonanych piórkowych Andy Cravena i Grega Seversa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.