FA 10: DAMIAN SZMIGIELSKI vs ALAN PHILPOTT

Do gali Fighters Arena 10 pozostał już niespełna miesiąc, organizacja Marcina Jesiotra stopniuje napięcie i po walce wieczoru odsłania drugą główną atrakcję bełchatowskiej gali. Niepokonany Damian Szmigielski w swojej najtrudniejszej walce w dotychczasowej karierze zmierzy się z solidnym Brytyjczykiem Alanem Philpottem.

Zawodnik Gracie Barra Łódź we wrześniu wypunktował Piotra Olszynkę i poważnie zgłosił chęć przejęcia z rąk Tymoteusza Świątka miana najlepszego zawodnika wagi koguciej w Polsce. Kolejny krok może wykonać już 22 listopada. Rywalem podopiecznego Marcina Rogowskiego będzie Alan Philpott. Zawodnik z Irlandii Północnej swoją klasę potwierdził m.in. w organizacji Cage Warriors, gdzie przed czasem pokonywał kolejno Krisa Edwardsa i Liama Jamesa.

Fighters Arena 10 odbędzie się 22 listopada w Bełchatowie, a w walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek Pawła Kiełka (MMA 5-0) z Alexem Blackiem (MMA 8-3). Awizowany jest także debiut, reprezentującego obecnie Ankos Zapasy Warszawa Andrzeja Debernego (MMA 0-0). Pochodzący właśnie z Bełchatowa Deberny to jeden z czołowych polskich zapaśników wagi ciężkiej w stylu klasycznym, który w dorobku ma m.in. złoty medal mistrzostw Polski z 2009 roku, a wysoką formę potwierdził niedawno zdobywając srebro na mistrzostwach Polski w zapasach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.