FIGHTOR MMA 1

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2014-10-29

Nowa organizacja FIGHTOR MMA powstała w Europie, a już ich pierwsza gala wzbudza wielkie emocje. Odbędzie się ona trzynastego grudnia w Belgii. W walce wieczoru wystąpi Dean Lister, znany zawodnik, który powraca po dwóch latach. Jego rywalem będzie dużo bardziej doświadczony Jeff Monson. Amerykanin pomimo wieku dalej toczy swoje pojedynki, choć ostatnie walki nie wyglądały za dobrze. Przed walką wieczoru zobaczymy Petera Grahama, który po zwycięstwie z Marcinem Różalskim zawalczy z Konstantinem Gluhovem. Wcześniej jednak Łotysza czeka walka z Damianem Grabowskim na M-1 Challenge 53. Kolejną walkę stoczy Jay Silva, znany z trzech świetnych pojedynkach z Michałem Materlą. Rywalem Jaya będzie były mistrz kategorii półciężkiej w Bellatorze.

Wystąpi także jeden Polak, Marcin Prachnio, wykazujący w tym roku swoją siłę pokonując swoich oponentów ciężkimi nokautami. Tym razem rywalem Polaka będzie Boubacar Balde.

Dwóch zawodników zostało jeszcze dodanych do rozpiski, którzy na pewno także przyniosą wiele emocji, to Lew Polley i Antonio Mckee.