ESF 1: TOMASZ KLIMIUK vs YURI DOBKO

Organizacja East Side Fight ma zaszczyt poinformować o kolejnym, niesamowicie zapowiadającym się, międzynarodowym pojedynku na nadchodzącej gali East Side Fight 1, która odbędzie się 15-go listopada w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Będzie to starcie w wadze ciężkiej na zasadach K-1 a wystąpią w nim zawodnik z Białegostoku, Tomasz Klimiuk i białoruski rywal, Yuri Dobko z Grodna. To będzie prawdziwe starcie tytanów z uwagi na potężne postury obu zawodników.

Mierzący ponad 200 cm 25-letni Tomasz Klimiuk to aktualny wicemistrz Polski w Kickboxingu i wielokrotny medalista imprez krajowych, a także członek kadry Narodowej w formule K-1 Rules i uczestnik ostatnich mistrzostw Europy w hiszpańskim Bilbao. W wadze ciężkiej należy do ścisłej krajowej czołówki zawodników. Trenuje w klubie Human Białystok pod okiem trenera Krzysztofa Humeńczyka. Białostoczanin waży 105 kg i przy tak dobrych warunkach fizycznych, dysponuje bardzo dobrą techniką i potrafi widowiskowo kończyć swoje walki.

27-letni Yuri Dobko to nie tylko zawodnik Kickboxingu, ale także MMA i zapasów. W tej ostatniej dyscyplinie był medalistą mistrzostw Europy. Także w trudnej rywalizacji Sambo zdobył tytuł mistrza Białorusi. Walczył również w formule Sanda. Trenuje w słynnym Best Gym Grodno pod okiem trenera Alfita Hakova. Mierzy 190 cm i waży 110 kg.

Wszystkich fanów Sztuk Walki zapraszamy na ten niesamowicie zapowiadający się pojedynek dwóch gigantów ringu, którzy postarają się udowodnić, kto jest lepszym zawodnikiem w tej konfrontacji.

Bilety do nabycia pod linkiem: http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/1464673-east-side-fight.html
Lista punktów sprzedaży: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/podlaskie/index.html

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.