NOWE INFORMACJE OD UFC

Nowe informacje podane oficjalnie przez organizację UFC.

Niestety kontuzji doznał Jimmi Manuwy, który złamał stopę podczas przygotowań do pojedynku z Mauricio Ruą. Zawodnika z Anglii zastąpi Ovince St. Preux. Amerykanin w UFC stoczył pięć walk, cztery zwyciężył. Przed czasem odprawiał Cody Donovana, Nikita Krylova i Ryana Jimmo. Na punkty zwyciężył tylko z Gianem Villante, ale był to debiutujący pojedynek Ovince'a. Preux w ostatniej walce przegrał po pięciu rundach decyzją sędziów z Ryanem Baderem.

Dwie legendy, Anderson Silva i Mauricio Rua, będą prowadzić przeciwne zespoły w kolejnej edycji show The Ultimate Fighter: Brazil 4. Przypomnijmy, że obaj to dobrzy koledzy, nawet ze sobą wielokrotnie sparowali. Oczywiście nie zobaczymy walki trenerów między sobą, choć byłoby bardzo ciekawie. TUF wzbudza coraz większe zainteresowanie, ponieważ na same eliminacje zgłosiło się aż 600 zawodników.

Rustam Khabilov vs Danny Castillo (UFC 182) - Rosjanin powraca po porażce z byłym mistrzem kategorii lekkiej Bensonem Hendersonem. Rustan wtedy przegrał przez poddanie w czwartej odsłonie. Wcześniej Khabilov w UFC stoczył trzy walki, pokonał przed czasem dwóch przeciwników, a następnie na punkty zwyciężył z Jorge Masvidalem. Danny w bierzącym roku stoczył dwie walki, pokonał nokautem Charlie Brennemana, a potem przegrywał decyzją sędziów z Tony Fergusonem.

Benson Henderson vs Eddie Alvarez (UFC Fight Night 59) - Benson po stracie pasa stoczył trzy walki, zwyciężając przez decyzję sędziów z Joshem Thompsonem oraz przez poddanie z Rustamem Khabilovem. W ostatniej walce Henderson niespodziewanie, już w pierwszej rundzie przez nokaut przegrał z Rafaelem dos Anjosem. Alvarez to były mistrz wagi lekkiej organizacji Bellator, który doczekał się wreszcie debiutu w UFC. Jednak nie miał łatwego rywala, którym był Donald Cerron, przegrał bowiem jednogłośną decyzją sędziów.

Uriah Hall vs Costas Philippou (UFC Fight Night 59) - Uriah początkowo słabo sobie radził w UFC, przegrał swoje dwa pojedynki. Jednak teraz ma passę dwóch zwycięstw. Pokonał nokautem Chrisa Lebena, a na punkty Thiago Santosa. Costas po dwóch porażkach z rzędu z Francisem Carmontem i Luke'iem Rockholdem obudził się i w tym roku w swoim drugim pojedynku zwyciężył przed czasem z Lorenzem Larkinem.

Norman Parke vs Jorge Masvidal (UFC Fight Night 59) - Norman w UFC jak na razie jest niepokonany, a stoczył tu już pięć walk. Irlańdczyk decyzjami sędziów pokonał Colina Fletchera, Kazuki Tokudome i Jonem Tuckiem. Parke stoczył jeszcze dwie walki, remisując z Leonardo Santosem i zwyciężając przez nokaut w drugiej odsłonie z Naoyukim Kotanim. Norman miał walczyć na UFC 180 z Diego Sanchezem, jednak dopadła go kontuzja. Jorge w tym roku stoczył trzy walki pokonując decyzją Pata Healyego, Darona Cruickshanka i Jamesa Krausa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.