WYNIKI CAGE WARRIORS 73

Waburtona przez poddanie, w drugiej rundzie. Przypomnijmy, że była to trzecia walka pomiędzy tymi dwoma zawodnikami. Jim Wallhead bez kłopotów, bardzo szybko poradził sobie z Juanem Manuelem Suarezem, którego znokautował. Shaj Haque zwyciężył jednogłośną decyzję sędziowską z Damienem Rooney’em. Lewis Long bez większych kłopotów w pierwszej rundzie poddał Matta Inmana zaliczając świetny występ.

Niestety Marcin Lasota w drugiej walce dla federacji CWFC przegrał decyzją sędziów. Była to pierwsza porażka w karierze zawodnika z Łodzi. Pierwsza runda należała do Bretta, który w stójce atakował niskimi kopnięciami. W klinczu lekko lepiej wyglądał Lasota, który także obalił, jednak nie na długo. Caswell popisał się pięknym rzutem, a Marcin próbował skrętówki, Jak byli znów w stójce obalił rywala, jednak zostawił głowę, na która rywal zapiął mu gilotynę. Przetrwał to duszenie do końca pierwszej rundy. Druga runda była zdecydowanie wygrana przez Anglika, który popisał się drugi raz świetnym rzutem, a potem dwoma sprowadzeniami. Polak odpowiedział dwoma sprowadzeniami, jednak Brett szybko wstawał. Trzecia runda należała do Lasoty, który od razu poszedł pod siatkę, gdzie sprowadził rywala, ten szybko jednak wstał. Następnie to Lasota znalazł się na ziemi. Marcin pare razy próbował skrętówki, która jednak mu się nie udała, ale w tej rundzie kontrolował ciosami Caswella.

Paddy Pimblett po dużych kłopotach wygrał z Stephenem Martinem. Pierwsza runda była bardzo emocjonująca. Martin już na początku swoim ciosem posłał na deski oponenta, któremu udało się wstać i obalić rywala. W klinczu wyglądał lepiej Stephen. Paddy sprowadził do parteru jeszcze raz w tej rundzie, jednak Martin wstał, ale dostał bardzo mocnego łokcia, który kompletnie go rozbił. Lekarz Stephena Martina nie dopuścił do drugiej rundy i było po wszystkim.

Danny Suter pokazał się ze świetnej strony i w drugiej rundzie ciosami w parterze pokonał Michaela Abbotta. Pierwsza runda to świetna praca Dannyego przy siatce, gdzie atakował kolanami i ciosami. Suter w drugiej rundzie bardzo dobrze radził sobie w stójce, zadając mocne ciosy oraz dokładając świetną walkę w klinczu. Abbott chciał obalić, jednak sam znalazł się na plecach, tam Danny zrobił szturm, a sędzia musiał przerwać ten pojedynek.

Alex Enlund zdobył pas kategorii piórkowej po pięciorundowej decyzji sędziów z Nadem Narimanim. Pierwsza runda należała do Alexa, który co chwilę atakował kopnięciami, jak i ciosami. Zaliczył nawet obalenie przy siatce, jednak Enlund szybko wstał. Druga runda także była dla Alexa, który wywierał presje na swoim rywalu, atakując mocno Nada. Enlund sprowadził i wszedł zza plecy rywala, tam pracował ciosami oraz próbował duszenia. Choć początek trzeciej rundy należał do Narimaniego, to potem Alex zaatakował dużą serią kopnięć i ciosów. Potem sprowadził Nada zdobywając dosiad i zachodząc za plecy. Tam był bliski poddania, jednak wyszedł z tego jego rodak, ale przyjął dużo mocnych ciosów. W czwartej rundzie obaj wymieniali się ciosami, jednak częściej trafiał przez te pięć minut Nad. Ostatnia runda należała do Narimaniego, który trafiał bardzo mocnymi ciosami Alexa.

Ronnie Mann zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów z Moktarem Benkaciem, po nieciekawej walce. Pierwsza runda to stójka, w której lekko lepiej wyglądał Mann. Druga runda to także całe pięć minut walki w stójce, gdzie ciosy i kopnięcia Ronnie'ego dochodziły bardziej do celu. Trzecia runda to dalsza walka w stójce, gdy Francuz wyglądał już lepiej, jednak Brazylijczyk obalił.

Kyle Redfearn łatwo i gładko poradził sobie z Lee Barnesem, nokautując w pierwszej rundzie. Kyle od początku trafiał mocnymi ciosami, a przy siatce była egzekucja. Lee próbował bronić się, uciekać z opresji, jednak Redfearn znów złapał go przy siatce, trafiając mocnym ciosem, po którym Barnes padł na matę, a sędzia musiał przerwać ten nierówny pojedynek.

Przez jednogłośną decyzję sędziów zwycięzcą został Liam James, który pokonał Deana Truemana. Walka zaczęła się od klinczu, w którym obaj pracowali. Liam obalił i szybko wszedł za plecy próbując duszenia, jednak to się nie udało. Dean wstał i odgryzł się sprowadzeniem, jednak James szybko wstał. W klinczu także przydarzyło się kolano w krocze. Po chwili odpoczynku Liam obalił rywala, jednak to Tueman wszedł za plecy rywala i pracował. W drugiej rundzie James obalił, można powiedzieć przeleżał całą rundę na swoim rodaku. W trzeciej rundzie widzieliśmy wymiany w stójce. Jedno kluczowe obalenie w tej rundzie zaliczył James, który do końca rundy pracował z góry, dodatkowo jeszcze wchodząc za plecy, gdzie zadawał ciosy.

Lewis Monarch dał znakomite emocje poddając już w pierwszej odsłonie Ellisa Hampsona. Od początku Lewis rzucił się do szaleńczej wymiany, gdzie ciosami co raz trafiał, dodając także kolana, które dochodziły do celu. Pod koniec rundy to Ellis obalił, jednak z dołu to niepokonany Anglik szybko założył mu trójkąt nogami, po którym Hampson szybko odklepał. Przypomnijmy, że była to czwarta walka dla Monarcha, który wszystkie swoje pojdynki zwycięża przed czasem.

Pierwszą transmitowaną walką CWFC 73 było starcie Marka Connora z Ianem Malone. Zwycięzcą tego pojedynku został Ian Malone, o czym zadecydowali sędziowie. W pierwszej rundzie nie było za ciekawie, obaj wymieniali się kopnięciami. Po dłuższym czasie Ian obalił, jednak Szkot szybko się przetoczył. Malone lepiej pracował ciosami z dołu, niż Mark z góry. Druga runda zaczęła się podobnie jak pierwsza, czyli kopnięcia, jednak lepiej wyglądał Anglik. Mark złapał nogę i rzucił swojego rywala na matę, ten jednak szybko wstał, a Connor powtórzył to chwilę później. Następnie to Malone zainicjował obalenie i pracował z góry. Trzecia runda to obalenie Iana, który przez prawie całą rundę był z góry i pracował nad rywalem. Connor z dołu zagroził tylko próbą kimury, która jednak mu się nie udała.

Walka wieczoru:
Pojedynek o tytuł mistrzowski Cage Warriors FC w wadze lekkiej:
155 lbs: Steven Ray pok. Curta Warburtona przez poddanie (RNC), runda 2.

Główna karta:
170 lbs: Jimmy Wallhead pok. Juana Manuela Suareza przez KO (sierpowy), runda 1.
125 lbs: Shaj Haque pok. Damiena Rooney’a przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 30-27)
170 lbs: Lewis Long pok. Matta Inmana przez poddanie (RNC), runda 1
125 lbs: Brett Caswell pok Marcina Lasotę przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 29-28)
145 lbs: Paddy Pimblett pok. Stephena Martina  przez TKO (przerwane przez lekarza– rozcięcie), runda 1
145 lbs: Danny Suter pok. Michaela Abbotta przez TKO (uderzenia w parterze) runda 2

Pozostałe:
Pojedynek o tytuł mistrzowski Cage Warriors FC w wadze piórkowej:
145 lbs: Alex Enlund pok. Nada Narimani przez jednogłośną decyzję sędziowską (3 x 48-47)

135 lbs: Ronnie Mann pok. Moktar Benkacia przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 30-27)
185 lbs: Kyle Redfearn pok. Leeroy’a Barnesa przez TKO (uderzenia pod siatką), runda 1
145 lbs: Liam James pok. Deana Truemana przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 30-27)
155 lbs: Lewis Monarch pok. Ellisa Hampsona przez poddanie (duszenie trójkątne), runda 1
125 lbs: Ian Malone pok. Marka Connora przez niejednogłośną decyzję sędziowską (2x 29-28, 28-29)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.