OŚWIADCZENIE MICHAŁA PISZCZKA

Michał Piszczek nadesłał na adres naszej redakcji oświadczenie, w związku z jego absencją na jutrzejszej gali PLMMA 43 we Włocławku. Przypomnijmy, że Piszczek miał w ringu walczyć z Adamem Oknińskim.

Witam, na wstępie chciałbym z góry przeprosić moich fanów i wszystkich, którzy zakupili bilety na moją walkę z Adamem Okińskim w PLMMA 43. Bardzo zależało mi i w dalszym ciągu zależy mi na tym, by ten pojedynek stoczyć. Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie muszę tą walkę przełożyć.

Pomimo tego iż wiem, że moi przeciwnicy oraz hejterzy bedą zacierać ręce do pisania kolejnych nieprawdziwych historii dlaczego nie zjawiłem się na pojedynku, chciałem w skrócie wyjaśnić dlaczego tak wyszło. Dzisiaj zaraz przed samym lotem zostałem na lotnisku w Luton zatrzymany przez policję oraz przewieziony na przesłuchanie. Nie wiedziałem o co chodzi. I, niestety, do teraz nie bardzo rozumiem dlaczego zostały mi zabrane wszystkie dokumenty łącznie z paszportem i dowodem osobistym do wyjaśnienia sprawy.

W innym przypadku kupiłbym bilet na jutro i przyleciał, ale niestety na chwilę obecną nie posiadam żadnego dokumentu tożsamości. Jutro opublikuję odpowiedni dokument potwierdzający to o czym teraz w skrócie napisałem.

Rozmawiałem teraz z organizatorem walki i razem ustaliliśmy, że walka zostanie przełożona na grudzień, chciałbym również przeprosić Adama Oknińskiego, poniewaz jestem honorowy. Aczkolwiek walka się odbędzie w niedługim czasie. Bardzo ubolewam nad moją nieobecnością na gali, ale naprawdę nie jestem nic w stanie z tym zrobić. Przepraszam i mam nadzieję, że to zrozumiecie. Adamowi życzę zwycięstwa, jeśli będzie na tej gali walczył, zdaję sobie sprawę, ile kosztowały go przygotowania.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.