KONFERENCJA PRASOWA PRZED ESF 1

We wtorek 4-go listopada w ekskluzywnym hotelu Villa Tradycja w Białymstoku odbyła się konferencja prasowa przed międzynarodową galą Sztuk Walki o nazwie East Side Fight 1, która planowana jest na 15-go listopada w gmachu Opery i Filharmonii w stolicy Podlasia. Impreza ma być promocją walk Kickboxingu, MMA i Muay Thai.

Uczestniczyli w niej główni bohaterowie wydarzenia ze strony polskiej: Judyta Niepogoda z Gladiatora Siedlce, Radosław Rydzewski reprezentujący klub SCK Białystok, Cezary Zugaj z White Bears, Bartosz Botwina z Husarza i Tomasz Klimiuk z Humana Białystok. Także organizator i pomysłodawca wydarzenia mistrz świata Karate Piotr Sawicki był jednym z uczestników konferencji i jej głównym motorem napędowym. Nie zabrakło także gości oficjalnych jak Karol Pilecki - Wicemarszałek i członeka Zarządu Województwa Podlaskiego, który wspiera tę i inne inicjatywy sportowe.

Prowadzący konferencję znany białostocki artysta Damian Aleksander już na wstępie podkreślił - jak ważnym wydarzeniem dla Podlasia i regionu będzie ten mający międzynarodowy wymiar projekt. Fachowo przedstawiono każdego z osobna z zawodników, jego osiągnięcia i postać rywala. Jako pierwsza oczywiście zaprezentowana została kobieta. Judyta Niepogoda krótko powiedziała o swoich oczekiwaniach i nadziei z jaką przystąpi do walki z Ekateriną Kuprasevich z Białorusi i o tym jak ciężko przygotowuje się do występu.

Kolejno o swoich szansach na nadchodzącej gali opowiadali zawodnicy z Białegostoku: Tomasz Klimiuk, Radosław Rydzewski i Bartosz Botwina. Główny uczestnik walki wieczoru Cezary Zugaj także i od razu odniósł się do zmiany swojego rywala co było sensacją konferencji. Nowym rywalem Białostoczanina będzie 22-letni Dmitriy Skorobogaty z Białorusi. Zawodnik mińskiego klubu K-2 ma na koncie 22 wygrane z 27 stoczonych walk i wydaje się być trudniejszym rywalem niż jego poprzednik. To też jedyna walka Muay Thai na tej gali.

Piotr Sawicki organizator gali, podkreślił ważną współpracę z Urzędem Marszałkowskim, białostockimi przedsiębiorcami i klubami, które starają się wspierać budowaną z mozołem po raz pierwszy galę z takim rozmachem w Białymstoku. Zapewnił też o kontynuacji projektu w przyszłości. Podziękowania skierował też w stronę innych organizatorów gal, doceniając ich pracę, bowiem jak powiedział: nie miał pojęcia jak dużo pracy trzeba przy tym włożyć, by zapewnić dopięcie każdego szczegółu przed wydarzeniem. Jak powiedział - jest pełen nadziei, że Białostoczanie i mieszkańcy Podlasia docenią ten wkład pracy i zaangażowania w przedsięwzięcie. Konferencja zakończyła się indywidualnymi wywiadami i wspólnym obiadem zawodników, trenerów i organizatora.

Bilety na galę "East Side Fight 1" dostępne w sieci punków Ticketpro Lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/podlaskie/index.html

lub Bilety na stronie Ticketpro.pl z odbiorem na miejscu imprezy - darmowe dostarczenie. Możesz odebrać Twoje bilety na miejscu w dniu imprezy! Bilety do nabycia pod linkiem:
http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/1464673-east-side-fight.html

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.