KARATE NA ESF 1: PATRYK SYPIEŃ vs MARCIN GUZIK

Takiego pojedynku nie mogło zabraknąć na gali East Side Fight 1, organizowanej przez Mistrza Świata Karate Kyokushin, Piotra Sawickiego. 'Wilka ciągnie do lasu', mówi stare powiedzenie, a tradycja i sentyment – zobowiązują. 15-go listopada w białostockim gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Kultury, do walki Karate staną następcy pierwszego i jedynego jak dotąd polskiego mistrza świata w Karate Kyokushin, który tytuł zdobył w Japonii w 1997 roku. Patryk Sypień i Marcin Guzik to godni kontynuatorzy sukcesów legendarnego polskiego zawodnika.

Właśnie oni staną naprzeciw siebie by w twardym boju pokazać kunszt i hart ducha jaki zawsze towarzyszy występom zawodników Kyokushin Karate. Obaj mają wielkie sukcesy na koncie. 24-letni Patryk Sypień z Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin AiS Sypień,  kontynuuje rodzinne tradycje Agnieszki i Sylwestra Sypieniów – mających unikalny wielki dorobek medalowy z Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Teraz ich passę stara się podtrzymać syn Sylwestra Sypienia, który jest wielokrotnym mistrzem Polski i brązowym medalistą Mistrzostw Europy. W tym roku był już Międzynarodowym Mistrzem Niemiec i był drugim zawodnikiem swojej kategorii wagowej podczas słynnego turnieju Mistrzostw Kontynentów Amerykańskich.

Marcin Guzik to jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia polskich karateków. Na jego koncie widnieją medale z najpoważniejszych zawodów krajowych a także występy na zawodach zagranicznych jak Mistrzostwa Europy. W 2010 roku Marcin w trudnej rywalizacji zdobył Puchar Polski. Potem trzykrotnie był trzeci na tychże zawodach. Jest posiadaczem czarnego pasa co potwierdza jego elitarność. Jego trenerem i mentorem jest posiadacz stopnia III-ci Dan Zbigniew Goliński.

Wszystkich fanów Sztuk Walki zapraszamy na ten niesamowicie zapowiadający się pojedynek dwóch wspaniałych mistrzów, którzy postarają się udowodnić, kto jest lepszym zawodnikiem w tej konfrontacji. Obaj postarają się udowodnić swoją wyższość w tak prestiżowym miejscu jak gmach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ulicy Odeskiej 1. Początek imprezy to godzina 19.00.

Bilety na galę "East Side Fight 1" dostępne w sieci punków Ticketpro Lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/podlaskie/index.html

lub Bilety na stronie Ticketpro.pl z odbiorem na miejscu imprezy - darmowe dostarczenie. Możesz odebrać Twoje bilety na miejscu w dniu imprezy! Bilety do nabycia pod linkiem:
http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/1464673-east-side-fight.html

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.