KARATE NA ESF 1: PATRYK SYPIEŃ vs MARCIN GUZIK

Redakcja, Informacja własna

2014-11-11

Takiego pojedynku nie mogło zabraknąć na gali East Side Fight 1, organizowanej przez Mistrza Świata Karate Kyokushin, Piotra Sawickiego. 'Wilka ciągnie do lasu', mówi stare powiedzenie, a tradycja i sentyment – zobowiązują. 15-go listopada w białostockim gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Kultury, do walki Karate staną następcy pierwszego i jedynego jak dotąd polskiego mistrza świata w Karate Kyokushin, który tytuł zdobył w Japonii w 1997 roku. Patryk Sypień i Marcin Guzik to godni kontynuatorzy sukcesów legendarnego polskiego zawodnika.

Właśnie oni staną naprzeciw siebie by w twardym boju pokazać kunszt i hart ducha jaki zawsze towarzyszy występom zawodników Kyokushin Karate. Obaj mają wielkie sukcesy na koncie. 24-letni Patryk Sypień z Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin AiS Sypień,  kontynuuje rodzinne tradycje Agnieszki i Sylwestra Sypieniów – mających unikalny wielki dorobek medalowy z Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Teraz ich passę stara się podtrzymać syn Sylwestra Sypienia, który jest wielokrotnym mistrzem Polski i brązowym medalistą Mistrzostw Europy. W tym roku był już Międzynarodowym Mistrzem Niemiec i był drugim zawodnikiem swojej kategorii wagowej podczas słynnego turnieju Mistrzostw Kontynentów Amerykańskich.

Marcin Guzik to jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia polskich karateków. Na jego koncie widnieją medale z najpoważniejszych zawodów krajowych a także występy na zawodach zagranicznych jak Mistrzostwa Europy. W 2010 roku Marcin w trudnej rywalizacji zdobył Puchar Polski. Potem trzykrotnie był trzeci na tychże zawodach. Jest posiadaczem czarnego pasa co potwierdza jego elitarność. Jego trenerem i mentorem jest posiadacz stopnia III-ci Dan Zbigniew Goliński.

Wszystkich fanów Sztuk Walki zapraszamy na ten niesamowicie zapowiadający się pojedynek dwóch wspaniałych mistrzów, którzy postarają się udowodnić, kto jest lepszym zawodnikiem w tej konfrontacji. Obaj postarają się udowodnić swoją wyższość w tak prestiżowym miejscu jak gmach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ulicy Odeskiej 1. Początek imprezy to godzina 19.00.

Bilety na galę "East Side Fight 1" dostępne w sieci punków Ticketpro Lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/podlaskie/index.html

lub Bilety na stronie Ticketpro.pl z odbiorem na miejscu imprezy - darmowe dostarczenie. Możesz odebrać Twoje bilety na miejscu w dniu imprezy! Bilety do nabycia pod linkiem:
http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/1464673-east-side-fight.html