ESF 1: PATRYK BOROWSKI-BESZTA vs DENIS RAYKO

Ten pojedynek jest niespodzianką i wielką atrakcją dla kibiców i fanów Sztuk Walki, jacy zjawią się na gali East Side Fight 1, w dniu 15-go listopada w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Kultury w Białymstoku. Niezwykle utalentowany białostocki zawodnik Muay Thai 21-letni Patryk Borowski-Beszta z Husarza Białystok zmierzy się z Białorusinem Denisem Rayko z Best Gym Grodno. Pojedynek odbędzie się na zasadach Muay Thai w wadze do 71 kg.

21-letni polski zawodnik, Patryk Borowski-Beszta uchodzi za wielki talent tajskiego boksu. Podopieczny trenera Marcina Stankiewicza ma już na koncie wiele sukcesów na arenie krajowej. Był dwukrotnie  wicemistrzem Polski Muay Thai najpoważniejszej światowej organizacji IFMA w 2013 i 2014 roku. Konto Białostoczanina uzupełnia tytuł mistrza Polski Thaiboxingu z roku 2013.

Denis Rayko z białoruskiego Grodna to podopieczny trenera Alfita Hakova. Jest równolatkiem polskiego zawodnika i także liczy 21 lat. Wielokrotnie zdobywał medale na białoruskich krajowych imprezach i czempionatach a także raz był brązowym medalistą Pucharu Europy w Muay Thai. Z 12 walk zawodowych wygrał 7 razy. Kilkukrotnie walczył też w Polsce. Dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi i przy wadze 71 kg mierzy 187 cm wzrostu.

Wszystkich fanów Sztuk Walki zapraszamy na ten niesamowicie zapowiadający się pojedynek dwóch gigantów ringu, którzy postarają się udowodnić, kto jest lepszym zawodnikiem w tej konfrontacji. Obaj postarają się udowodnić swoją wyższość w tak prestiżowym miejscu jak gmach Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Kultury w Białymstoku przy ulicy Odeskiej 1. Początek imprezy to godzina 19.00. Drzwi otwarte od godziny 18.00.

Bilety na galę "East Side Fight 1" dostępne w sieci punków Ticketpro Lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/podlaskie/index.html

lub Bilety na stronie Ticketpro.pl z odbiorem na miejscu imprezy - darmowe dostarczenie. Możesz odebrać Twoje bilety na miejscu w dniu imprezy! Bilety do nabycia pod linkiem:
http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/1464673-east-side-fight.html

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.