TRZY ZNAKOMITE WALKI NA GALACH UFC

Trzy nowe, doskonałe starcia, zostały dopisane do poszczególnych rozpisek gal UFC.

Frank Mir vs Antonio Silva (UFC 184) - Dla Franka będzie to ważny pojedynek, ponieważ jest po serii czterech porażek z rzędu, a Amerykanin już chcę kończyć karierę. Porażki przed czasem przyszły z Juniorem Dos Santosem i Joshem Barnettem, a na punkty zmagał się z Danielem Cormierem oraz Alistairem Overeemem. Mir to świetny i wszechstronny zawodnik, jednak ostatnio idzie mu nie tak, jakby sam chciał. Antonio po dwóch solidnych zwycięstwach przed czasem z Travisem Browne i Alistairem Overeemem, dostał szansę walki o pas, jednak ponownie w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut poległ w starciu z Cainem Velasquezem. Silva stoczył następnie walkę z Markiem Huntem, gdzie przez całe pięć rund oglądaliśmy kapitalny bój i werdykt remisowy, ale Brazylijczyk został złapany na dopingu i pauzował. W ostatniej swojej walce ''Bigfoot'' przegrał zaskakująco już w pierwszej rundzie przez nokaut z Andreiem Arlovskim.

Miesha Tate vs Sara McMann (UFC 183) - Tate jest po dwóch porażkach z rzędu w starciu z Cat Zingano i Rondą Rousey w walce o pas jednak. Obie te walki w trzeciej odsłonie zakończyły się przed czasem. Miesha w tym roku zaliczyła dwa zwycięstwa na punkty, pokonując Liz Carmouche i Rin Nakai w jej kraju. Sara to świetna zawodniczka, która po sześciu zwycięstwach w tym trzech przed czasem, podpisała kontrakt z organizacją UFC. Tam w debiucie szybko odprawiła Sheile Gaff, następnie dostała walkę o tytuł. Jednak już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut poległa z Rondą Rousey. W ostatniej swojej walce McMann pokonała na punkty Lauren Murphy.

Dan Henderson vs Gegard Mousasi (UFC on Fox 14) - Holender po bojach w Japonii czy na galach Strikeforce doczekał się podpisania kontraktu i dołączenia do szeregów UFC. W debiucie Gegard zwyciężył po decyzji sędziów z Ilirem Latifim, następnie dostawał zawodników z czołówki. Przegrał na punkty z Lyto Machidą, potem zwyciężył przez poddanie w pierwszej odsłonie z Markiem Munozem. W ostatniej swojej walce Mousasi przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie, w rewanżu z Ronaldo Souzą. Dan pomimo 44 wiosen na koncie walczy dalej, jednak jego walki przeplatały się w pojedyncze zwycięstwa, oraz serie porażek. Henderson w zeszłym roku zaliczył trzy walki, przegrał na punkty z Lyto Machidą i Rashadem Evansem, a także szybko przez nokaut przegrał z Vitorem Belfortem. Zwycięstwo ''Hendo''przyzło w trzeciej odsłonie z Mauricio Ruą, jednak w ostatniej walce Henderson poległ przez techniczne poddanie, w odsłonie trzeciej z Danielem Cormierem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.