TFL 6: GRZEGORZ SZULAKOWSKI vs ŁUKASZ BIENIEK

Możemy już oficjalnie poinformować, że 24 stycznia w Lublinie będziemy świadkami pierwszego historycznego pojedynku o pas mistrzowski organizacji Thunderstrike Fight League. Pierwszymi pretendentami do mistrzowskiego tytułu na szóstej edycji będą zawodnicy związani i walczący dla organizacji TFL.

Reprezentantem Lubelszczyzny w tej konfrontacji, jest promowany przez ligę walki Łęcznianin Łukasz Bieniek (MMA 5-2, TFL 3-0), który trzykrotnie zwyciężał dla lubelskiej organizacji. Jego rywalem będzie utalentowany Grzegorz Szulakowski (MMA 4-1, TFL 1-0).

- Organizujemy już szóstą imprezę, krok po kroku promujemy swoich zawodników, stąd też decyzja o walce mistrzowskiej TFL. Nie stać nas na gwiazdy wielkiego formatu i kosztowne walki wieczoru ale możemy sami takie gwiazdy 'wyprodukować' i pchać do przodu. Łukasz Bieniek, którego poznałem rok temu miał na koncie tylko jedną walkę, natomiast po kilkunastu miesiącach wejdzie do klatki po raz ósmy i ma szanse na czwarte zawodowe zwycięstwo w TFL i wymarzony tytuł. Grzesiek Szulakowski prawo walki o pas wywalczył sobie w Łęcznej, pokonując naszą małą lubelską gwiazdę Tomka Nebbelinga. Te puzzle składają się w całość. W Stolicy mają swoje gwiazdy, na Pomorzu swoje itd. a my na Lubelszczyźnie mamy swoje i o to chodzi – mówi organizator Jacek Sarna.

- Ja chce ten pas i mam zamiar przywieźć go do Namysłowa. I tak właśnie zrobię! Niech Łukasz wie o tym przed świętami, powtarzam chcę ten pas i go zdobędę! – komentuje reprezentant Solo Team Namysłów Grzegorz 'Szuli' Szulakowski, który nie kryje swojego zadowolenia z szansy walki o mistrzowski tytuł TFL.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.