MARCIN NAJMAN vs ROBERT BURNEIKA II ?

Wielu fanów sportów walki w Polsce pojedynek Marcina Najmana z Robertem Burneiką określiła mianem freak wightu. Okazuje się jednak, że może dojść do drugiej potyczki w MMA pomiędzy tymi zawodnikami. Jak to możliwe? Otóż Marcin Najman znany jest z tego, że lubi prowokować. Wielokrotnie już wypowiadał się na temat 'Hardkorowego Koksa'. Oczywiście w niezbyt ciepłych słowach. Ostatnio Najman po raz kolejny zdecydował się uszczypnąć Burneikę i choć ten długo nie dawał się sprowokować, to jednak tym razem odpowiedział.

- Jeżeli ktoś chciałby się przyczepić, że ja jakąś walkę stoczyłem jako freak-fight, to może z tym litewskim przygłupem, ale to była pojedyncza sytuacja. Nie przypominam sobie innych freak fightów z moim udziałem - powiedział ostatnio w rozmowie z serwisem SportoweFakty.pl, Marcin Najman.

Te słowa wyraźnie uderzyły w Burneikę, który zapowiada... drugą walkę z Najmanem. Czy rzeczywiście jednak do niej dojdzie?

- Chyba Najman za mało dostał ze takie rzeczy gada !!! Wygląda na to, że będzie druga walka !!! - napisał na swoim profilu na Facebooku "Hardkorowy Koksu". Przypomnijmy, pierwsze pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami odbył się w maju 2012 roku. Wówczas Najman przegrał walkę przez poddanie w drugiej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.