Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-07

TFL 6: KAMIL LAMPRYCHT vs HUBERT SZYMAJDA

MMA - Polska

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny pojedynek Świdniczanina, Huberta Szymajdy(4-1) z niepokonanym reprezentantem Łodzi, Kamilem Lamprychtem (2-0). Zawodnik Zenitha Łódź to młody prospekt kategorii lekkiej w polskim MMA, który pomimo małej liczby zawodowych walk, może pochwalić się kilkoma fenomenalnymi startami. W maju ubiegłego roku, na gali PRIME FC pokonał przez TKO pierwszego pretendenta do tytułu mistrzowskiego TFL, Łukasza Bieńka (5-2). [Czytaj więcej]

POZNAŃ LEJDIS JUDO CUP

Sporty chwytane - Judo

Pierwszy Kobiecy Turniej Judo połączony z Darmowym Randori, odbędzie się w dniach 10-11.01.2015 w Poznaniu. Będzie to pierwsza okazja w roku 2015 na sprawdzenie swojej formy oraz pokazanie się trenerkom kadry przed Pucharami Polski, Mistrzostwami Polski czy Pucharami Europy. W zawodach udział mogą brać Młodziczki, Juniorki młodsze oraz Juniorki. [Czytaj więcej]

WPADKA JONA JONESA Z NARKOTYKAMI

MMA - Świat

4 grudnia 2014r. Jon Jones został poddany niezapowiedzianym testom antydopingowym, które wykazały wskazywały na obecność metabolitu kokainy w jego organizmie. Komisja sportowa poznała te wyniki na dwa tygodnie przed galą UFC 182. Ponieważ substancja ta nie figuruje na liście zakazanych substancji WADA, Jones nie został zawieszony i mógł przystąpić do walki w obronie tytułu mistrza UFC. Mistrz został też przebadany w dniu swojego występu, od wyników tych testów wiele zależy. Jones tydzień po pierwszym teście został ponownie poddany badaniu i przeszedł je. Kolejny raz mistrz UFC został przebadany w trakcie gali UFC 182 i od wyniku tego testu zależeć będzie decyzja Komisji co do przyszłości zawodnika i ewentualnym zmienieniu wyniku walki z Cormierem. [Czytaj więcej]

CEREMONIA WAŻENIA FEN 5 W LEGNICY

Zapraszamy wszystkich fanów sportów walki, a zwłaszcza MMA i Kickboxingu, na ceremonię oficjalnego ważenia zawodników przed sobotnią galę FEN5. Ceremonia odbędzie się w dniu poprzedzającym galę, czyli w piątek, 9 stycznia 2015, o godzinie 16:00, w Galerii Handlowej 'GWARNA' przy ul. Złotoryjskiej 30, w Legnicy. [Czytaj więcej]

KHALIDOV: SPRAWDZAŁEM CZY WCIĄŻ MAM CZUCIE

Tuż po wygranej walce z Brettem Cooperem na gali KSW 29, Mamed Khalidov zdradził, że zmaga się z poważnym problemem z kręgosłupem. Konieczna była operacja, którą przeszedł 22 grudnia w Warszawie. W rozmowie z Wirtualną Polską jeden z najlepszych zawodników MMA w kategorii średniej opowiedział o samym zabiegu, rehabilitacji i wskazał datę powrotu do treningów. [Czytaj więcej]