TRZY NOWE ZESTAWIENIA NA GALACH UFC

Trzy nowe walki zostały dodane do poszczególnych rozpisek UFC.

Matt Brown vs Johny Hendricks (UFC 185) - Matt miał wielką passę siedmiu zwycięstw z rzędu w UFC, sześć razy kończył nokautami. W ostatniej walce przegrał z Robbie Lawlerem na punkty, a czeka go kolejna trudna walka z byłym mistrzem. Johny stoczył pojedynek z Georgesem St. Pierre, z którym przegrał po pięciu rundach decyzją sędziów. Następnie Kanadyjczyk ogłosił koniec kariery, a Hendricks zwyciężył także po pięciu rundach na punkty z Robbie Lawlerem. Pierwsza obrona pasa nie była udana, bo stracił go po decyzji sędziów w starciu z Lawlerem.

Serio Pettis vs Ryan Benoit (UFC 185) - Tak jak mówił, tak zrobił. Pettis wraca do wagi muszej. Serio w poprzednim roku wystąpił trzy razy. Zaczęło się od pierwszej porażki w jego karierze, zaliczył ją przegrywając przez poddanie w trzeciej rundzie z Alexem Caceresem. Kolejne dwa pojedynki Pettis zwyciężył na punkty, pokonując Yaotzina Meza i Matta Hobara. Ryan to weteran organizacji LFC, a w UFC stoczył jak na razie jedną walkę. Benoit w debiucie przez poddanie w drugiej rundzie przegrał w walce z Joshem Sampo.

Brandon Thatch vs Stephen Thompson (UFC Fight Night 60) - Brandon przed podpisaniem kontraktu z UFC toczył pojedynki w takich federacjach jak ROF, Instinct czy RFA. W UFC dwie walki wygrał przed czasem, pokonując w pierwszej rundzie Justina Edwardsa i Paulo Thiago. Stephen to także mocno zapowiadający się zawodnik UFC. Stoczył w UFC sześć walk, pięć to zwycięstwa. Jedyna porażka w karierze przyszła w walce z Mattem Brownem, z którym przegrał na punkty. W poprzednim roku Stephen zaliczył dwie walki, pokonując przez techniczny nokaut Roberta Whittakera i na punkty Patricka Cole.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.