Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-02

JOE STEVENSON NIEUDANIE POWRÓCIŁ DO MMA

MMA - Polska

Amerykanin Joe Stevenson, który jest wszystkim znany z efektownych występów na galach UFC, powrócił w tym roku po trzech latach przerwy od startów zawodowych. Chciał tym samym przerwać serię pięciu porażek z rzędu. W piątek wystąpił na gali Super Brawl Showdown 1, w pojedynku o pas. Przegrał po pięciu rundach decyzją sędziów z Dominique'iem Robinsonem, który także miał przerwę, dwuletnią. [Czytaj więcej]

FEN 6: DAWID MORA vs JURI DOBKO

Organizacja Fight Exclusive Night zapowiedziała kolejny pojedynek nadchodzącej gali FEN 6, która odbędzie się w piątek, 6-go marca 2014, we wrocławskiej hali 'Orbita'. W walce na zasadach MMA w kategorii ciężkiej zmierzą się dwaj potężni zawodnicy: Dawid Mora (2-1) z Zielonej Góry i Yuri Dobko (3-1) z Grodna na Białorusi. [Czytaj więcej]

KAMIL BAZELAK NA BAMMA 19

MMA - Świat

Kamil Bazelak podchodzi do następnego wyzwania, które czeka go dwudziestego ósmego marca, na gali BAMMA 19 w Blackpool. Przeciwnikiem będzie Karl Etherington, mający rekord 9-1. Anglik miał nieskazitelny rekord, aż do zeszłego roku, gdy zaliczył pierwszą porażkę. Karl w swojej karierze zwyciężył dziewięć walk, cztery przez nokaut, cztery przez poddanie oraz jedną przez dyskwalifikacje przeciwnika. W ostatniej walce po raz drugi wystąpił dla organizacji Bellator, przegrał wtedy przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie, z Bobbym Lashleyem. W marcu czeka Kamila jeszcze walka rewanżowa w Anglii ze Stavem Economou, z którym Polak przegrał w pierwszej rundzie. [Czytaj więcej]

RODNEY WALLACE PRZEGRAŁ W KANADZIE

MMA - Świat

W piątek odbyła się gala Hard Knocks 41, a w walce wieczoru widzieliśmy dobrze znanego z walk dla organizacji KSW Rodneya Wallace'a. Rodney w KSW stoczył dwie nieudane walki, gdy już w pierwszej rundzie znokautował go Mamed Khalidov, a następnie Michał Materla. Tym razem Rodney także przegrał przez nokaut, już w pierwszej rundzie z Mishą Cirkunovem. Warto wspomnieć o zwycięstwie Jesse Arnetta, czy doświadczonego Francuza Bendy Casimira, który na rozkładzie ma walki z aktualnymi zawodnikami UFC. [Czytaj więcej]

OFICJALNY PLAKAT FEN 6

Szóstego marca we Wrocławiu odbędzie się kolejna, szósta już odsłona gali FEN. Federacja przedstawiła oficjalny plakat, a na nim znajdziemy bohatera walki wieczoru Tymoteusza Świątka. W kategorii ciężkiej swój pojedynek stoczą Dawid Mora i Tyberiusz Kowalczyk. W wadze półciężkiej ma dojść do walki Macieja Browarskiego z Marcinem Zontkiem, była ona planowana już na FEN5, jednak Browarski doznał kontuzji. W formule K-1 Rules zobaczymy Cruza oraz Biszczaka. [Czytaj więcej]