KSW 30: ANZOR AZHIEV vs KLEBER KOIKE ERBST

Mocnego rywala dostanie Anzor Azhiev na gali KSW 30, która 21 lutego odbędzie się w Poznaniu. Będzie nim Japończyk Kleber Koike Erbst, który wygrał pod rząd jedenaście ze swoich ostatnich walk. Japończyk jest świetnym grapplerem, dlatego też większość walk wygrywa poddaniami, ale zdarzają mu sie także nokauty. Walka zapowiada się pierwszorzędnie.

Zawodnik klubu Bonsasi Jiu Jitsu, jak nietrudno się domyślić, to przede wszystkim zawodnik parterowy. W swoich siedemnastu zawodowych występach Erbst aż dwunastu rywali kończył chwytami na ziemi. Posiadacz czarnego pasa brazylijskiego jiu jitsu z miasta Iwata nie przegrał walki od 2009 roku, wygrywając przed czasem z jedenastoma kolejnymi przeciwnikami m.in. na japońskich galach Deep i Rings oraz w chińskiej organizacji Real FC.

Dla reprezentanta stołecznego Ankosu Zapasy, będzie to kolejny wymagający rywal w zawodowej karierze. W październiku na KSW 28 w Szczecinie Azhiev powrócił po nieudanych pojedynkach z Arturem Sowińskim, wygrywając bo bardzo efektownym boju Portugalczykiem Helsonem Henriquesem. Zwycięstwo nad tak mocnym rywalem może go przybliżyć do trzeciego starcia z „Kornikiem” oraz upragnionego tytułu w limicie 66 kilogramów.

Przypominamy, że w walce wieczoru KSW 30 wystąpi poznaniak Borys Mańkowski (16-5-1, 3 KO, 6 Sub), który w swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półśredniej zmierzy się z Mikhailem Tsarevem (29-4, 8 KO, 19 Sub). Oprócz kibice zobaczą też rewanżowy pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy Rafałem Moksem (10-6, 9 Sub) i Aslambekiem Saidovem (15-4, 3 KO, 4 Sub) oraz jedyną mistrzynię Federacji Karolinę Kowalkiewicz (6-0, 1 KO, 2 Sub) w walce z wysoko notowaną Brazylijką Kalindrą Farią (15-4-1, 6 KO, 4 Sub)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.