DSF: ZAPOWIEDŹ GODZINA-BEDNAROWICZ

Już 28 lutego w Piasecznie wielkie emocje związane z galą DSF Kickboxing Challenge- Bitwa w Piasecznie, którą współorganizuje miejscowy klub KS Piaseczno. Patronem Honorowym gali jest Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.

Dziewięć pojedynków w formułach K-1 Rules oraz full contact na pewno dostarczą wszystkim przybyłym fanom dużo emocji... a przecież wstęp jest bezpłatny, wejściówki można odbierać w Urzędzie Miasta Piaseczno. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się jednej z dwóch walk z udziałem płci pięknej, pojedynkowi w formule K-1 Rules pomiędzy Dorotą Godziną i Gabrielą Bednarowicz.

Dorota Godzina to wielokrotna mistrzyni Polski i Świata w kickboxingu w różnych formułach (trzy Puchary Świata w formułach kick light, light contact, i full contact, mistrzyni Świata i Europy w formule kick light, aktualna mistrzyni Polski full contact, light contact i kick light). Reprezentantka zawodowej grupy DSF Kickboxing Team to wychowanka Piotra Siegoczyńskiego z klubu X Fight Piaseczno. Na zawodowym ringu stoczyła do tej pory dziewięć pojedynków. Wszystkie wygrała wyraźnie dominując swoje przeciwniczki. Pojedynek na gali w Piasecznie będzie jej dziesiątą, jubileuszową walką. – Zamierzam do swojego rekordu dopisać dziesiąte zawodowe zwycięstwo. Znam swoją przeciwniczkę, wiem gdzie ma największe mankamenty i zamierzam to wykorzystać – wyznaje Godzina, która jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz dietetykiem i trenerem.

Przeciwniczką miejscowej zawodniczki będzie Gabriela Bednarowicz, której szkoleniowcem jest były Reprezentant Polski w kickboxingu, Marek Soboń. Bednarowicz na zawodowych ringach dopiero raczkuje, lecz posiada bardzo duże doświadczenie na ringach amatorskich. Zawodniczka reprezentująca SKK Kielce jest srebrną medalistką Pucharu Polski w formule low kick z 2014 roku. Walczy zacięcie, agresywnie i bardzo dobrze kopie, co jest jej największym atutem.

Starcie Godzina versus Bednarowicz to extrafight gali DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie. Mimo, że obie panie są młode i atrakcyjne to można śmiało powiedzieć, że ich konfrontacja będzie tą z cyklu doświadczenie kontra młodość. Godzina na kickboxingu zjadła zęby, zaś Bednarowicz, jak młoda gniewna za wszelką cenę będzie chciała powybijać zęby swojej przeciwniczce. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii? Odpowiedź już 28 lutego!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.