NOWE ZESTAWIANIA NA GALACH UFC

Przedstawiamy nowe zestawiania dodane do rozpisek różnych gal UFC.

Daniel Cormier vs Ryan Bader (UFC Fight Night 68) - W poprzednim roku utalentowany zapaśnik przeszedł do kategorii półciężkiej. W pierwszej walce dostał niepokonanego i debiutującego w UFC Patricka Cumminsa, wygrał z nim w niespełna dwie minuty przez techniczny nokaut. W kolejnej walce zwyciężył przez techniczne poddanie z Danem Hendersonem. W ostatniej walce Cormier dostał szansę walki o pas, lecz przegrał zdecydowanie na punkty z Jonem Jonesem po pięciu rundach. Ryan w ostatnich czterech pojedynkach zwyciężał na punkty, pokonując Anthony Perosha, Rafaela Cavalcante. Ovice St. Preuxa i Phila Davisa.

Ronaldo Souza vs Yoel Romero (UFC on FOX 15) - Do tej walki miał dojść wcześniej, jednak jeden z zawodników był kontuzjowany. Romero od debiutu w UFC nie przegrał żadnego pojedynku, zwyciężając na punkty tylko raz z Bradem Tavaresem. Przez nokaut odprawił Tima Kennedy, Dereka Brunsona, Ronny Markesa i Clifforda Startsa. Brazylijczyk czeka na pojedynek o pas. Po przejściu ze Strikeforce zaliczył cztery wygrane w nowej federacji. Poddał Chrisa Camozzi i Gerarda Mousasi, wygrał przez techniczny nokaut z Yushinem Okamim, a na punkty zwyciężył z Francisem Carmontem.

Frankie Edgar vs Urijah Faber (UFC Fight Night Manila) - Frankie po stracie passa i po trzech porażkach z rzędu otrząsnął się i teraz pokazuje się ze świetnej strony. Po dwóch porażkach z Bensonem Hendersonem i porażce z Jose Aldo, Edgar wygrał na punkty z Charlesem Oliveirą. W poprzednim roku przez techniczny nokaut w trzeciej odsłonie odprawił B.J. Penna, a przez poddanie w piątej odsłonie wygrał z Cubem Swansonem. Faber po szybkiej porażce o mistrzostwo świata zaliczył dwie wygrane przez poddanie, pokonując Alexa Caceresa i Francisco Rivere.

Sarah Kaufman vs Alexis Davis (UFC 186) - Alexis po dwóch wygranych w Invicta FC podpisała kontrakt z UFC. Pierwsze trzy walki zwyciężyła na punkty, pokonała Rosi Sexton, Liz Carmouche i Jessice Eye. Wtedy doczekała się walki o tytuł, która nie trwała długo, bo w niecałe pół minuty Ronda Rousey zwyciężyła przez nokaut. Sarah po walkach w organizacji Strikeforce i Invicta FC zadebiutowała w UFC. Jej debiutancki pojedynek został uznany jako NC. W drugim swoim pojedynku wygrała na punkty z Leslie Smith.

Demetrious Johnson vs Kyoji Hitoguchi (UFC 186) - W poprzednim roku Demetious bronił tytułu dwukrotnie. W pierwszym pojedynku wygrał na punkty po pięciu rundach z Alim Bagautinovem, a w ostatnim pojedynku poddał w drugiej odsłonie Chrisa Cariaso. Japończyk dostaje szansę walki o tytuł po czterech wygranych w tej organizacji. Przez techniczny nokaut odprawił on Dustina Pague i Jona delosa Reyesa, na punkty zaś zwyciężył z Darrellem Montague i Lousiem Gaudinotem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.