WSOF 19 - 28 MARCA

Dwudziestego ósmego marca w Arizonie odbędzie się dziewiętnasta gala WSOF. Weteran organizacji Bellator Ed West, podpisał kontrakt z WSOF. Dużo bardziej doświadczony zawodnik zawalczy z Timurem Valievem. Rosjanin przed podpisaniem kontraktu z organizacją walczył w swoim kraju. Teraz w Stanach Zjednoczonych robi karierę, do tej pory stoczył dwie walki, pokonując przez nokaut Adama Acquaviva i na punkty Isaiaha Chapmana.

Thiago Silva po zwolnieniu z UFC z powodu problemu z dopingiem i prawem, znalazł szybko nową organizacje. Ostatnie dwie walki Brazylijczyk wygrał, pokonując nokautem Rafaela Cavalcante i Matta Hamilla na punkty. Ronny Markes będzie rywalem Silvy. Nn także został zwolniony z UFC, ale po dwóch porażkach z rzędu. Markes zadebiutował na WSOF 12, gdy pokonał na punkty Cully Butterfield.

Justin Gaethje także wystąpi i będzie bronił pasa mistrzowskiego, a przy okazji będzie chciał utrzymać kapitalny rekord bez porażki. W poprzednim roku Justin wystąpił trzy razy. Pokonał przez nokaut Richarda Patishnocka, następnie przyszedł czas walki o tytuł, w której w dramatycznym pojedynku znokautował w drugiej odsłonie Nicka Newella. W pierwszej obronie pasa na punkty pokonał Melvina Guillarda. W drugiej obronie pasa rywalem Gaethje będzie dużo bardziej doświadczony Luis Palomino. Weteran Bellatora czy CFA, w poprzednim roku zadebiutował w WSOF, pokonując przed czasem Jorge Patino. W ostatniej walce wygrał przez nokaut z Lewisem Gozalezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.